Edukacja - artykuły

Terminy:  ferie 2022
TEB Edukacja przygotowała 15% zniżki w czesnym na drugi semestr nauki dla tych, którzy zapiszą się do szkoły w dniach 7.01-7.02.2021.
Organizatorzy XVII edycji Lubelskiego Festiwalu Nauki, który odbędzie się w dniach 17–24 września 2021 roku pod hasłem „Nauka bez granic. Enjoy science!”, serdecznie zapraszają do udziału w pierwszym konkursie odbywającym się w ramach wydarzenia. Nosi on tytuł „What science looks like” i polega na wyłonieniu najlepszego projektu graficznego – prototypu maskotki Lubelskiego Festiwalu Nauki.
Studencka Poradnia Prawna ALK zaprasza na warsztaty online dla licealistów. Uczniom przybliżona zostanie problematyka z zakresu prawa i postępowania karnego, prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
Archibald zaprasza uczniów szkół podstawowych (od klasy 6) oraz uczniów szkół średnich na tygodniowy kurs konwersacyjny języka angielskiego.
Spotkanie odbędzie się 9 grudnia o godzinie 19:30 w formie online. Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy.
Raport "Moje samopoczucie w e-szkole" jest kolejnym głosem w dyskusji na temat skutków e-edukacji. Uzupełnia dotychczas opublikowane wyniki badań prowadzonych przez różne ośrodki akademickie o pomijane w tym dyskursie kwestie zdrowia uczniów i ich dobrego samopoczucia – pojęcia te wciąż jeszcze niezbyt często łączone są z różnymi aspektami życia szkolnego.
Chcesz zostać manikiurzystką? W Centrum Nauki i Biznesu Żak możesz zdobyć kwalifikacje w rok. Zapisy trwają.
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zaprasza 27 listopada na Noc Naukowców. Tym razem wydarzenie odbędzie się w formie online.
Collegium Medyczne Medica przygotowała dla kandydatów zapisujących się na semestr luty 2021 25% zniżki w czesnym przez pierwszy semestr nauki. Promocja trwa do 20 grudnia lub do wyczerpania limitu miejsc.
Centrum Promocji UMCS zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w bezpłatnych zajęciach online ze studentami zagranicznymi UMCS. Inicjatywa stanowi doskonałą okazję do polepszenia umiejętności językowych oraz poznania innych kultur - bez wychodzenia z domu.
14 listopada 2020 odbędzie się Elab Education Festival. To już siódma edycja największego w Polsce wydarzenia skupionego wokół edukacji międzynarodowej i planowania kariery. Po raz pierwszy festiwal odbędzie się w pełni online. Dzięki temu w wydarzeniu udział mogą wziąć uczniowie z całej Polski. Wstęp jest bezpłatny.
Od 24 października br. uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych i wszystkich klas szkół ponadpodstawowych, a także słuchacze placówek kształcenia ustawicznego oraz centrów kształcenia zawodowego mają kształcenie zdalne. Łącznie to ok. 3,8 mln osób. W trybie stacjonarnym uczy się teraz 1,4 mln przedszkolaków oraz 1,1 mln uczniów klas I-III szkół podstawowych. Taką naukę mają również uczniowie szkół specjalnych klas IV-VIII. To ponad 33 tys. dzieci, które uczą się w 982 szkołach.
Do 15 listopada br. trwają zgłoszenia do programu dla młodych sportowców „W swoim żywiole”, którego inicjatorem jest firma Aquaphor. Do wygrania jest 10 stypendiów w wysokości 10 000 zł każde. Akcji patronują Aleksander Doba i Otylia Jędrzejczak.
FH International to kanadyjskie liceum w Toronto, które oferuje wysoki poziom nauczania, indywidualne podejście do studenta - jeden nauczyciel na pięciu uczniów, świetne wyposażenie klas oraz bezpieczne środowisko.
Wszyscy chętni, którzy jeszcze nie podjęli ostatecznej decyzji o kierunku studiów, będą mieli na to więcej czasu. AMA Film Academy przedłużyło rekrutację - na kierunki niestacjonarne potrwa do 15 października 2020, na kierunki stacjonarne do 5 października 2020, a na kierunki Filmowy i Filmmaking do 13 października 2020. Warto wspomnieć, że AMA FILM ACADEMY prowadzi własny system stypendialny, który jest systemem uznaniowym, zależnym każdorazowo od decyzji dyrekcji.
Projekt DeBBaty to inicjatywa organizowana z ramienia Samorządu Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie we współpracy z Fundacją Forum Rozwoju Młodych i Fundacją Nowy Głos.Wyróżnia się ona swoją formułą na skalę ogólnopolską. Łączy w sobie turniej debat oksfordzkich i cyklszkoleń projektowych dla licealistów.
Realizator dźwięku w filmie i projektach audiowizualnych to jeden z najbardziej poszukiwanych zawodów na rynku filmowym. W AMA Film Academy można zdobyć ten zawód, a edukacja jest sprofilowana dokładnie pod dźwięk filmowy, a nie ogólną reżyserię dźwięku. To wiedza i umiejętności, które można zdobyć tylko w szkole filmowej, po której szybko można znaleźć zatrudnienie na planach filmowych i w studiach postprodukcyjnych.
Ostatnie wolne miejsca w TEB Edukacji. Zapisz się do 30 września i odbierz zniżkę do 25% w czesnym na drugim semestrze nauki na wybranych kierunkach.
AMA Film Academy, prywatna szkoła filmowa, działająca od 2011 roku w Krakowie, a od tego roku również w Warszawie, ogłasza „Dzień bez wpisowego”, czyli akcję, polegającą na zwolnieniu z opłaty wpisowej wynoszącej 1500 złotych, osób, które w tym dniu zapiszą się na wybrany kierunek. Każda osoba, która dnia 17 września zapisze się online na wybrany kierunek w AMA FILM ACADEMY będzie zwolniona z opłaty wpisowego.
#bohaterowiewracaja | Wytrwali, zaangażowani, kreatywni. Tacy są tytułowi bohaterowie - nauczyciele! Gdy świat stanął na głowie, oni konsekwentnie realizowali swój plan. Usiedli po drugiej stronie ekranu i przy pomocy komunikatorów internetowych przeprowadzili dla wszystkich uczniów z całej Polski miliony godzin lekcji. Teraz jest moment, aby im podziękować.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności