Edukacja - artykuły

Terminy:  ferie 2022  ferie 2023
Centrum Nauki i Biznesu Żak przygotowało specjalną promocję na nowych klientów. Wystarczy, że zapiszesz się do Żaka na jedne z kierunków w ramach kształcenia jednorocznego i dostajesz od nas rabat powitalny w wysokości 25%. W skali roku oszczędzasz ponad 400 zł!
Zapisz się do 29 września do szkoły policealnej TEB Edukacja i odbierz kartę podarunkową Zalando.
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy organizuje darmowy kurs angielskiego z certyfikatem TOEIC, zajęcia będą prowadzone online. Zapisy do 26 września.
Masz duszę artysty i nie chcesz mieć problemów z zatrudnieniem? Wybierz grafikę komputerową. Obecnie jest to jeden z najbardziej pożądanych kierunków na rynku pracy.
Każdy z nas przeszedł proces kształcenia, do którego zapewne ma wiele uwag i pomysłów na to co można zrobić lepiej. Czas wziąć sprawy w swoje ręce i rozważyć rozwiązania, które wpłyną na to jak będzie wyglądać edukacja jutra. Świetna okazja do sprawdzenia swoich pomysłów będzie już w dniach 3-11 września, kiedy to odbędzie się edCAMP!
Bezpłatna Szkoła Policealna Medica prowadzi nabór na rok szkolny 2021/2022.
Centrum Języków Obcych Archibald zaprasza młodzież na wakacyjne kursy języka angielskiego. Możesz uczyć się stacjonarnie lub online.
Szkoła Projektowania i Multimediów pozostała pod merytoryczną opieką WSSiP w Łodzi. Rekrutacja trwa do 30 września a naukę można podjąć w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym. Uwaga, aby się zapisać nie potrzeba świadectwa maturalnego.
W dniach 20-24 września 2021 w Akademii Leona Koźmińskiego odbędą się wykłady i warsztaty w ramach XXV edycji Festiwalu Nauki. Jako współorganizator wydarzenia, w które co roku angażuje się prawie 100 ośrodków naukowych, kulturalnych oraz instytucji publicznych i prywatnych, ALK przygotowała specjalnie dla Was sześć zajęć. Ich tematyka poruszać będzie zagadnienia związane z nowymi technologii, innowacjami w biznesie, przedsiębiorczością oraz globalnymi zmianami zachodzącymi w stylu życia współczesnego człowieka.
Akademia Viessmann prowadzi rekrutację na rok 2021. Rozpoczęcie zajęć we wrześniu.
VII Bałtycka Olimpiada Geograficzna – 7 medali dla polskich uczniów.
4 medale dla polskich uczniów na Europejskiej Olimpiadzie Fizycznej.
I Europejska Olimpiada Informatyczna Dziewcząt (EGO) – sukcesy naszej reprezentacji.
Sukces polskich uczniów na 33. Międzynarodowej Olimpiadzie Informatycznej.
Takie pytanie zadaje sobie wiele osób poszukujących stabilnego zatrudnienia w Częstochowie. Czy pracodawcy zawsze szukają pracowników z doświadczeniem? A może pracę bez trudu znajdzie też ktoś dopiero po skończonej szkole? Czy ważne jest to, gdzie się szuka i lepiej zaufać doradcy z Urzędu Pracy zamiast działać samodzielnie? Poniżej rozwiewamy podobne wątpliwości!
Studia kładą największy nacisk na przedmioty specjalistyczne skorelowane z wybranym kierunkiem. Biorąc pod uwagę rosnącą potrzebę uzupełniania posiadanych kwalifikacji, wydaje się, że ta formuła studiowania jest dobrą odpowiedzią na wymogi współczesnego rynku pracy.
Rekrutacja rusza od 16 lipca. Studia trwają 3 semestry. Termin rozpoczęcia zajęć: październik 2021 r.
Studia prowadzone przez Instytut Filozofii są zaadresowane do nauczycieli, którzy chcą zdobyć wiedzę, kompetencję i umiejętności potrzebne do nauczania przedmiotu etyka w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.
Do egzaminów z wszystkich przedmiotów obowiązkowych egzaminu maturalnego w terminie głównym 2021 roku (w maju) przystąpiło 273 419 tegorocznych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych (liceów ogólnokształcących i techników). Stanowi to ok. 88% (310 976 osób) wszystkich uczniów.
W tym roku egzamin ósmoklasisty został przeprowadzony od 25 do 27 maja 2021 r. Uczniowie, którzy z przyczyn losowych lub zdrowotnych nie przystąpili do niego w pierwszym terminie, napisali egzamin od 16 do 18 czerwca br.
Na stołecznym rynku pracy na zainteresowanych rozpoczęciem pracy czeka pełna gama ofert. Wśród nich można znaleźć także wiele propozycji dostępnych od zaraz. Gdzie można rozpocząć pracę od ręki? Na jakich stanowiskach jest ona dostępna? Gdzie szukać ofert w tej kategorii?
Dwa dni szkoleń praktycznych, wzrost jakości wykonywanych usług, a przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa na transgranicznych obszarach polsko-słowackich. Rusza projekt edukacyjny dla górskich służb ratowniczych prowadzony przez Akademię WSB we współpracy z Uniwersytetem Żylińskim. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w kraju.
TEB Edukacja zaprasza kandydatów na roczne kursy online. Dzięki takiej opcji przygotowanej przez szkołę możesz zdobyć zawód już w rok.
Jeśli masz powyżej 16 lat i głowę pełną pomysłów, a w Twojej wyobraźni stale powstają kolejne innowacyjne produkty czy usługi, to nie wahaj się i już dziś zgłoś swój projekt w konkursie Herosi na Starcie!
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności