Edukacja - artykuły

Zbliża się kolejna edycja ciekawego spotkania w Rzeszowie, dla osób zainteresowanych rozwinięciem własnej działalności gospodarczej, czyli Startup Mixer.
Kurs ADR PIŁA – podstawowy przewozu towarów niebezpiecznych
Pack Rage to nowa gra logistyczna zaprojektowana dla młodzieży ponadgimnazjalnej oraz dla studentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Jej zadaniem jest wprowadzenie młodych ludzi w branżę logistyczną, wirtualny świat dostaw i magazynowania. Premiera gry już 6 grudnia.
5 grudnia 2017 r. (wtorek) przedstawiciele Działu Promocji i Informacji Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie wezmą udział w czwartej edycji targów edukacyjnych Edu Day.
Katedra pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu ekonomicznego w Poznaniu we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym HaeR oraz firmą IKEA organizuje konkurs pt. "Ekonomia z ludzką twarzą". Celem konkursu jest propagowanie wiedzy z zakresu polityki społecznej, rynku pracy oraz zarządzania zasobami ludzkimi.
Ośrodek Nauczania Języków Obcych Just Time organizuje zimowe półkolonie językowe dla dzieci, które odbędą się w dniach 15-19 stycznia 2018 roku.
Kierunek Plus+ to pakiet edukacyjny wspierający uczniów podczas kształcenia zawodowego w TEB Edukacja!
W weekend 18-19 listopada Galeria Północna zaprasza najmłodszych na spotkanie z Benem Tennysonem, bohaterem popularnej kreskówki Ben 10 i jego przyjaciółmi. Walcz z kosmitami, zbierz własną drużynę super bohaterów i zdobywaj punkty mocy w gwiezdnym quizie. Na uczestników misji w Galerii Północnej czekają wyjątkowe nagrody - koszulki z serialu Ben 10 z własnym zdjęciem!
Centrum Języków Obcych Archibald zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat na Ferie językowe. Są to dwa turnusy zabawy połączonej z nauką języków.
Centrum Języków Obcych Archibald zaprasza podczas ferii zimowych młodzież z podstawówki (od 5 klasy), gimnazjalistów i uczniów szkół średnich na tygodniowy intensywny, konwersacyjny kurs języka angielskiego.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zachęca do udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek. Eliminacje odbędą się w dniach 5 i 6 grudnia 2017 r. w Studiach Filmowych i Telewizyjnych Arterion AHE w Łodzi przy ul. Pomorskiej 69. Koncert galowy oraz wręczenie nagród odbędzie się 17 grudnia 2017 r. o godz. 13.00 w Sali Koncertowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. w Łodzi przy ul. Sosnowej 9.
Pierwszy etap X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej za nami. Spośród 8688 uczestników z 284 szkół średnich, ponad pół tysiąca zdobyło wymaganą regulaminem liczbę punktów i zakwalifikowało się do drugiego etapu.
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera zaprasza w dniach 13-16 listopada na bezpłatne spotkania organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.
Pod koniec tego tygodnia, czyli w piątek i sobotę - 3-4 listopada – przyjeżdża na Łódzki Uniwersytet Dziecięcy Politechniki Łódzkiej twórca programu Miniphänomenta profesor Lutz Fiesser. Wraz ze swoim zespołem z Flensburga będzie szkolił nauczycieli jak zbudować stacje do samodzielnego, interaktywnego i angażującego eksperymentowania. Przy tych stacjach ustawianych na szkolnych korytarzach dzieci będą mogły prowadzić doświadczenia, tak jak w centrach nauki.

W ramach światowego Tygodnia Przedsiębiorczości Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego organizuje 16 listopada Dzień Przedsiębiorczości. Wydarzenie adresowane jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Początek o godzinie 9:00.
Collegium Medyczne Medica nadal prowadzi rekrutację. Zapisy kończą się 31 października.
Nadal są wolne miejsca w Centrum Nauki i Biznesu Żak. Zapisy trwają do 31 października 2017 roku.
Do końca października możesz zapisać się do szkół TEB Edukacja. Sprawdź dostępne kierunki, czesne już od 0zł.
Nadal trwa rekrutacja w Akademii Viessmann. W październiku możesz jeszcze dołączyć do grona słuchaczy.
Jeśli jesteś uczeniem szkoły średniej i interesujesz się bezpieczeństwem w swojej okolicy weź udział w I Wielkopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie "Moja okolica - bezpieczna i przyjazna". Do wygrania jest indeks na studia w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg
STUDENTNEWS_box.png
EF_220.gif
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
uns_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny