aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store

Edukacja

Terminy ferii:  ferie 2023, ferie 2024
Naukowy dzień otwarty w Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się 16 września w ramach Festiwalu Nauki.
Chcesz wyróżnić się na tle innych kandydatów w momencie wysyłania aplikacji na wybrane przez Ciebie oferty pracy? Rozważ więc CV stworzone w formie strony internetowej! Takie rozwiązanie na pewno sprawi, że osoba rekrutująca zapamięta Twoje imię, co może prowadzić do zaproszenia Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Sprawdź, dla kogo takie rozwiązanie będzie idealne!
Odpowiednio dobrane biurko jest kluczowym elementem, wpływającym na naszą efektywność, komfort i przyjemność z wykonywanych zadań. Wybór dopasowanego modelu jest niezwykle istotny, dlatego przedstawiamy 10 biurek do różnych przestrzeni, wyselekcjonowanych przez stylistów marki VOX.
Podczas przygotowań do rozmowy rekrutacyjnej kandydaci zwracają szczególną uwagę na pytania, które mogą pojawić się ze strony rekrutera. W takim momencie odpowiednią taktyką będzie również zapoznanie się z listą trudnych pytań, z którymi potencjalni pracownicy mają największy problem. Dzięki temu będziesz przygotowany na każdą ewentualność, jednocześnie sprawisz, że rekruter odbierze Cię jako osobę przygotowaną i profesjonalną.
Aktorstwo filmowe to specjalność oferowana przez Studium Aktorskie działające przy Wydziale Filmu i Fotografii Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi.
Fascynuje Cię świat filmu i kina? Chcesz związać swoją przyszłość z tym obszarem zawodowym? Zapisz się do AMA Film Academy.
Trwa rekrutacja do Szkoły Projektowania i Multimediów przy Wydziale Wzornictwa Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Zapisy do 30 września.
Zapisz się w sierpniu TEB Edukacja i ucz się za darmo na wybranych kierunkach*. Postaw na naukę w naszej nowoczesnej szkole policealnej i zdobądź intratny zawód już nawet W ROK.
Archibald zaprasza na stacjonarne kursy angielskiego w wakacje.
Nabór do szkół policealnych i medycznych trwa! Start nowego semestru: wrzesień 2023
Szkoły Partnerskie Viessmann prowadzą rekrutację na rok 2023/2024.
Polacy coraz chętniej decydują się na pracę poza granicami kraju, kierując się przede wszystkim względami finansowymi. Należy podkreślić, że tego typu oferty nierzadko są nawet trzy lub cztery razy lepiej płatne w porównaniu z propozycjami w Polsce. Warto nieco bliżej zastanowić się nad zaletami i wadami tego rozwiązania.
Urodziny Żaka! Złóż życzenia i wygraj super nagrody!


British Council zaprasza uczniów szkół podstawowych i średnich na międzynarodową przygodę. Zajęcia są zdalnie, więc można wziąć udział niezależnie od miejsca przebywania. Są to kursy dwutygodniowe w terminach 3-14 lipca i 17-28 lipca.
Więcej informacji: https://www.britishcouncil.pl/
Egzamin maturalny, egzamin ósmoklasisty i egzaminy zawodowe. Ponadto informacje o szkole przyszłości, w której między innymi o lidze robotów czy "Aktywnej tablicy".
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa objęła patronatem „Klasę policyjną” w Liceum Ogólnokształcącym im. Janka Bytnara w Kolbuszowej. W ramach współpracy uczniowie będą uczestniczyć m.in. w warsztatach i wykładach prowadzonych przez kadrę specjalistów z WSPiA, zajęcia w Podkarpackim Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej oraz współpracować ze Studenckimi Kołami Naukowymi.
Rozwiązywanie zadań z kinematyki, dynamiki, termodynamiki, elektrostatyki i innych działów fizyki przysparza wielu problemów zarówno uczniom szkół podstawowych, jak i średnich. Fizyka obok chemii i matematyki uważana jest za jeden z trudniejszych przedmiotów. Z tego powodu, wiele osób ma problem ze zrozumieniem jej zagadnień, a także poprawnym rozwiązywaniem zadań fizycznych. Można jednak dojść do poprawnej odpowiedzi do zadań z fizyki, stosując pewne wskazówki. Jakie? Podpowiadamy.
Chciałbyś zwrócić uwagę rekrutera na swoje CV? W takim wypadku dobrym pomysłem będzie umieszczenie w nim dobrze napisanego podsumowania zawodowego. Dzięki temu rekruter w szybki sposób zapozna się z Twoim doświadczeniem zawodowym oraz kandydaturą i będzie mógł szybciej podjąć decyzję o zaproszeniu Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Sprawdź więc, jak w odpowiedni sposób napisać podsumowanie zawodowe!
Politechnika Świętokrzyska zaprasza na piknik edukacyjny „Metrologia dla juniorów” odbędzie się 3 czerwca w Energetycznym Centrum Doświadczeń.
23 maja ponad 500 tys. uczniów z ponad 12 600 szkół przystąpiło do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. Do egzaminu ósmoklasisty przystąpiło też około 14,5 tys. uczniów z Ukrainy.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności