aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store

Edukacja

Terminy ferii: ferie 2024, ferie 2025
KSA to zespół artystycznych szkół policealnych oferujących kreatywne i przyszłościowe kierunki takie jak: projektowanie mody, kreatywna fotografia, projektowanie wnętrz, visual merchandising, aktorstwo, choreografia, reżyseria oraz konstrukcja ubioru. Naukę fotografii i projektowania mody można podjąć również w j. angielskim, w grupach międzynarodowych (Fashion Design School, School of Creative Photography).
15 marca Akademia Górniczo-Hutnicza organizuje Dzień Liczby Pi. Wydarzenie adresowane jest do uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej oraz zainteresowanych uczniów początkowych klas szkół średnich.
Zapraszamy ambitnych, kreatywnych uczniów do udziału w konkursie stypendialnym, gdzie oferujemy trzy rodzaje stypendiów: akademickie, muzyczne oraz artystyczne. Stypendia obejmują cały okres nauki w liceum (4 lata) lub dwa ostatnie lata zakończone maturą A Level. Program prowadzony jest w języku angielskim.
W dzisiejszych czasach ogromna ilość danych jest generowana każdego dnia. W związku z tym umiejętność prezentowania informacji w sposób interesujący i zrozumiały jest niezwykle istotna, a szczególnie w tak prężnie rozwijającej się branży, jaką jest IT. Co zatem można zrobić, aby przedstawiona wizualizacja była zarówno czytelna, jak i ciekawa dla odbiorcy? Przekonajmy się.
Masz świadectwo ukończenia szkoły średniej lub branżowej? Możesz otrzymać 1 z 500 voucherów na zakupy w serwisie Allegro. Pierwszych 500 szczęśliwców otrzyma voucher o wartości 50 zł.
Brak wykształcenia średniego utrudnia Ci rozwój zawodowy? Nie zniechęcaj się. Na naukę nigdy nie jest za późno. Z Żakiem możesz zdobyć wykształcenie średnie w rok. Poznaj eLO!
Bezpłatne studia w WSPiA, zakwaterowanie w mieszkaniu uczelnianym, zwolnienie z opłaty rekrutacyjnej oraz cenne upominki rzeczowe to nagrody, które można wygrać w Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie. Jak co roku Konkurs organizuje WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa. Na zgłoszenia do VII edycji wydarzenia czekamy do 15 stycznia 2024 r.
W dzisiejszych czasach branża IT rozwija się w ekspresowym tempie, a wraz z nią rośnie zapotrzebowanie na specjalistów z różnych dziedzin. Aby zdobyć pracę w tej dziedzinie, ważne są odpowiednie kompetencje, które będą wymagane przez pracodawców. O czym konkretnie mowa? Sprawdźmy to!
Przed nami kolejna edycja Zimowych Warsztatów Otwartych Kół Olimpijskich, które odbędą się w dniach 28-30 grudnia br. na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS (pl. Marii Curie-Skłodowskiej 2, Lublin).
Zima to magiczny czas, pełen nowych przygód i niezapomnianych wrażeń. Zamiast tradycyjnych ferii narciarskich, zanurz się w fascynujący świat języka angielskiego i kultury brytyjskiej z wyjątkowym programem - PROMOCJĄ ZIMOWĄ DLA MŁODZIEŻY W LONDYNIE od Sprachcaffe!
W erze cyfrowej, kiedy internet zaciera granice i otwiera nowe możliwości edukacyjne, wielu z nas zadaje sobie pytanie: czy kursy angielskiego online są równie skuteczne jak tradycyjne zajęcia stacjonarne?
Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna i zależy od wielu czynników, w tym od preferencji i stylu nauki ucznia, jakości kursu online, a także od zaangażowania i metod nauczania. Przyjrzyjmy się więc bliżej, jak kursy online porównują się do tradycyjnych metod nauczania języków obcych.
VI Wojewódzki Turniej o Puchar Rektora UMCS „Boccia 2023” dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami odbędzie się 8 grudnia 2023 r. w godz. 10:00-14:00 w halach sportowych Centrum Kultury Fizycznej UMCS (ul. Langiewicza 22 w Lublinie).
I Olimpiada Biznesu organizowana przez Wydział Biznesu Uniwersytetu WSB Merito w Gdańsku adresowana jest do uczniów szkół średnich z Pomorza.
Just Time organizuje zimowe półkolonie przygodowo językowe dla dzieci. Termin 15-19 stycznia 2024.
Uczenie maszynowe (Machine Learning) to dziedzina sztucznej inteligencji, która zajmuje się tworzeniem algorytmów, umożliwiających komputerom uczenie się z danych i podejmowanie decyzji na podstawie tych informacji. Zastanówmy się zatem, jak wykorzystać uczenie maszynowe w biznesie i jakie korzyści może to przynieść.
Warsztaty prawnicze przygotowane są przez studentów prawa, działających w Studenckiej Poradni Prawnej Akademii Leona Koźmińskiego. Spotkania będą odbywać się w formule hybrydowej we wtorki o godzinie 18:00.
Uczniowie często pytają o materiały przygotowawcze do matury podstawowej lub rozszerzonej z języka angielskiego? Chcesz wesprzeć ich w przygotowaniach i zapewnić im dostęp do rzetelnych informacji? Zaproś ekspertów British Council na lekcję do Twojej szkoły i zapewnij uczniom kompendium wiedzy o maturze z języka angielskiego!
Wydział Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów Politechniki Wrocławskiej organizuje dla
uczniów szkół średnich XIV edycję ogólnopolskiego konkursu ELEKTRON. Konkurs
dotyczy zagadnień związanych elektrotechniką, elektroniką, telekomunikacją, optoelektroniką
i fotoniką oraz mechatroniką. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 5 grudnia 2023 roku.
Społeczna Akademia Nauk zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatów: zduńskowolskiego, sieradzkiego, łaskiego, pajęczańskiego, wieluńskiego, wieruszowskiego oraz bełchatowskiego do udziału w Mikołajkowym Turnieju Strzeleckim. Zapisy do końca listopada.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu oraz Szczecinie zaprasza uczniów szkół średnich na warsztaty.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności