Edukacja - artykuły

Terminy:  ferie 2021, ferie 2022
Do 15 listopada br. trwają zgłoszenia do programu dla młodych sportowców „W swoim żywiole”, którego inicjatorem jest firma Aquaphor. Do wygrania jest 10 stypendiów w wysokości 10 000 zł każde. Akcji patronują Aleksander Doba i Otylia Jędrzejczak.
FH International to kanadyjskie liceum w Toronto, które oferuje wysoki poziom nauczania, indywidualne podejście do studenta - jeden nauczyciel na pięciu uczniów, świetne wyposażenie klas oraz bezpieczne środowisko.
Wszyscy chętni, którzy jeszcze nie podjęli ostatecznej decyzji o kierunku studiów, będą mieli na to więcej czasu. AMA Film Academy przedłużyło rekrutację - na kierunki niestacjonarne potrwa do 15 października 2020, na kierunki stacjonarne do 5 października 2020, a na kierunki Filmowy i Filmmaking do 13 października 2020. Warto wspomnieć, że AMA FILM ACADEMY prowadzi własny system stypendialny, który jest systemem uznaniowym, zależnym każdorazowo od decyzji dyrekcji.
Projekt DeBBaty to inicjatywa organizowana z ramienia Samorządu Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie we współpracy z Fundacją Forum Rozwoju Młodych i Fundacją Nowy Głos.Wyróżnia się ona swoją formułą na skalę ogólnopolską. Łączy w sobie turniej debat oksfordzkich i cyklszkoleń projektowych dla licealistów.
Realizator dźwięku w filmie i projektach audiowizualnych to jeden z najbardziej poszukiwanych zawodów na rynku filmowym. W AMA Film Academy można zdobyć ten zawód, a edukacja jest sprofilowana dokładnie pod dźwięk filmowy, a nie ogólną reżyserię dźwięku. To wiedza i umiejętności, które można zdobyć tylko w szkole filmowej, po której szybko można znaleźć zatrudnienie na planach filmowych i w studiach postprodukcyjnych.
Ostatnie wolne miejsca w TEB Edukacji. Zapisz się do 30 września i odbierz zniżkę do 25% w czesnym na drugim semestrze nauki na wybranych kierunkach.
AMA Film Academy, prywatna szkoła filmowa, działająca od 2011 roku w Krakowie, a od tego roku również w Warszawie, ogłasza „Dzień bez wpisowego”, czyli akcję, polegającą na zwolnieniu z opłaty wpisowej wynoszącej 1500 złotych, osób, które w tym dniu zapiszą się na wybrany kierunek. Każda osoba, która dnia 17 września zapisze się online na wybrany kierunek w AMA FILM ACADEMY będzie zwolniona z opłaty wpisowego.
#bohaterowiewracaja | Wytrwali, zaangażowani, kreatywni. Tacy są tytułowi bohaterowie - nauczyciele! Gdy świat stanął na głowie, oni konsekwentnie realizowali swój plan. Usiedli po drugiej stronie ekranu i przy pomocy komunikatorów internetowych przeprowadzili dla wszystkich uczniów z całej Polski miliony godzin lekcji. Teraz jest moment, aby im podziękować.
TEB Edukacja przygotowała ciekawą propozycję dla kandydatów. Wybierając kierunek technik masażysta z elementami fizjoterapii i zapisując się do 10 września otrzymasz czytnik e-booków.
Sektor spedycyjny to jeden z najszybciej rozwijających się w Polsce. Jeśli chcesz w przyszłości pracować w tym dziale to możesz wybrać kierunek Transport i logistyka w Żaku.
Do egzaminu ósmoklasisty w terminie głównym od 16 do 18 czerwca 2020 r. przystąpiło 343 025 spośród 349 874 uczniów VIII klasy szkoły podstawowej (ok. 98 proc.). Pozostali uczniowie przystąpili do egzaminu ósmoklasisty w terminie dodatkowym tj. 7-9 lipca br. albo byli zwolnieni z obowiązku przystąpienia do egzaminu ósmoklasisty, zgodnie z zasadami określonymi w ustawie o systemie oświaty. Około. 330 700 uczniów rozwiązywało zadania w arkuszach w wersji standardowej, natomiast ok. 12 300 uczniów rozwiązywało zadania w arkuszach w formie dostosowanej. Do egzaminu z każdego przedmiotu w lipcu przystąpiło po ok. 800 uczniów.
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia zaprasza nastolatki, maturzystki i wszystkich zainteresowanych do udziału w Wakacyjnej Szkole makijażu i stylizacji rzęs dla nastolatek. Będzie to pięć, cotygodniowych spotkań online podczas których specjaliści z branży, wykładowcy WSIiZ podzielą się swoją wiedzą.
Wystartowała kolejna, trzecia edycja konkursu pn. "Filmowe Laborki", skierowanego do osób zainteresowanych nowinkami naukowymi, pragnących podzielić się swoimi doświadczeniami i eksperymentami za pośrednictwem nagrań audiowizualnych.
Jeszcze tylko dwa tygodnie mają uczniowie warszawskich szkół na złożenie wniosku o stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Trwa nabór do 16. edycji stypendiów, których operatorem jest warszawska instytucja kultury – Centrum Myśli Jana Pawła II. O finansowe wsparcie ze strony miasta oraz udział w specjalnie przygotowanym programie edukacyjnym warszawscy uczniowie mogą ubiegać się do 31 lipca. Rekrutacja dla studentów rozpocznie się 1 września i potrwa do 10 października.
Wybierz kierunek, zapisz się online i zdobądź dobry zawód w renomowanej szkole! Na wielu kierunkach prowadzonych w TEB Edukacji nauka jest bezpłatna.
Grupa Viessmann – wiodący producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na świecie został Sponsorem cyklu PreZero Grand Prix.


W Szkole Policealnej Gloker w Krakowie możesz zdobyć tytuł technika masażysty. Nauka trwa 2 lata i jest darmowa.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski zachęca uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konkursie "Młody popularyzator". Zgłoszenia przyjmowane są do 11 września.
Wakacyjne zajęcia językowe dla dzieci organizowane przez International House zaplanowane są w kilku terminach. Oferta skierowana jest do uczniów klas I-VI.
Od roku szkolnego 2020/2021 w Collegium Medycznym Medica możesz zdobyć zawód technika weterynarii.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności