aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store

Edukacja

Terminy ferii:  ferie 2025, ferie 2026
Przed nami kolejna edycja Zimowych Warsztatów Otwartych Kół Olimpijskich, które odbędą się w dniach 28-30 grudnia br. na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS (pl. Marii Curie-Skłodowskiej 2, Lublin).
Zima to magiczny czas, pełen nowych przygód i niezapomnianych wrażeń. Zamiast tradycyjnych ferii narciarskich, zanurz się w fascynujący świat języka angielskiego i kultury brytyjskiej z wyjątkowym programem - PROMOCJĄ ZIMOWĄ DLA MŁODZIEŻY W LONDYNIE od Sprachcaffe!
W erze cyfrowej, kiedy internet zaciera granice i otwiera nowe możliwości edukacyjne, wielu z nas zadaje sobie pytanie: czy kursy angielskiego online są równie skuteczne jak tradycyjne zajęcia stacjonarne?
Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna i zależy od wielu czynników, w tym od preferencji i stylu nauki ucznia, jakości kursu online, a także od zaangażowania i metod nauczania. Przyjrzyjmy się więc bliżej, jak kursy online porównują się do tradycyjnych metod nauczania języków obcych.
VI Wojewódzki Turniej o Puchar Rektora UMCS „Boccia 2023” dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami odbędzie się 8 grudnia 2023 r. w godz. 10:00-14:00 w halach sportowych Centrum Kultury Fizycznej UMCS (ul. Langiewicza 22 w Lublinie).
I Olimpiada Biznesu organizowana przez Wydział Biznesu Uniwersytetu WSB Merito w Gdańsku adresowana jest do uczniów szkół średnich z Pomorza.
Just Time organizuje zimowe półkolonie przygodowo językowe dla dzieci. Termin 15-19 stycznia 2024.
Uczenie maszynowe (Machine Learning) to dziedzina sztucznej inteligencji, która zajmuje się tworzeniem algorytmów, umożliwiających komputerom uczenie się z danych i podejmowanie decyzji na podstawie tych informacji. Zastanówmy się zatem, jak wykorzystać uczenie maszynowe w biznesie i jakie korzyści może to przynieść.
Warsztaty prawnicze przygotowane są przez studentów prawa, działających w Studenckiej Poradni Prawnej Akademii Leona Koźmińskiego. Spotkania będą odbywać się w formule hybrydowej we wtorki o godzinie 18:00.
Uczniowie często pytają o materiały przygotowawcze do matury podstawowej lub rozszerzonej z języka angielskiego? Chcesz wesprzeć ich w przygotowaniach i zapewnić im dostęp do rzetelnych informacji? Zaproś ekspertów British Council na lekcję do Twojej szkoły i zapewnij uczniom kompendium wiedzy o maturze z języka angielskiego!
Wydział Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów Politechniki Wrocławskiej organizuje dla
uczniów szkół średnich XIV edycję ogólnopolskiego konkursu ELEKTRON. Konkurs
dotyczy zagadnień związanych elektrotechniką, elektroniką, telekomunikacją, optoelektroniką
i fotoniką oraz mechatroniką. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 5 grudnia 2023 roku.
Społeczna Akademia Nauk zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatów: zduńskowolskiego, sieradzkiego, łaskiego, pajęczańskiego, wieluńskiego, wieruszowskiego oraz bełchatowskiego do udziału w Mikołajkowym Turnieju Strzeleckim. Zapisy do końca listopada.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu oraz Szczecinie zaprasza uczniów szkół średnich na warsztaty.
Rozpoczęły się zapisy na dzień z MaFilą na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
Wykłady popularno-naukowe, spotkania z naukowcami z różnych dziedzin, wodny aerobik czy warsztaty malarskie – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na uczestników projektu "Międzypokoleniowa Akademia Nauki". Jest to nowy projekt, realizowany przez Akademię WSB, który łączy różne pokolenia w fascynującej podróży po świecie wiedzy.
Wraz z rosnącą ilością danych i coraz większym zapotrzebowaniem na ich analizę, zainteresowanie dziedziną Data Science stale rośnie. Dlatego też obecnie wielu młodych ludzi decyduje się na karierę w tej branży. Zastanówmy się, jakie kluczowe umiejętności są potrzebne do rozpoczęcia ścieżki zawodowej jako Data Scientist.
W TEB Edukacji możesz zdobyć zawód tatuażysty w ciągu jednego roku.
AMA Film Academy zaprasza na kierunek Scenopisarstwo. Zajęcia odbywają się w formie online, czas trwania 2 semestry.
Collegium Medyczne Medica przyjmuje zapisy na semestr lutowy 2024 do szkół medycznych i policealnych a także na kwalifikacyjne kursy zawodowe.
Już wkrótce będzie można zapisać się na semestr wiosenny na rok szkolny 2023/2024 w Szkole Policealnej Gloker. Wybierz kierunek, który cię interesuje, spośród bogatej oferty edukacyjnej. Razem ze szkołą zdobądź odpowiednie kwalifikacje i zawalcz o swoje, własne miejsce na rynku pracy.
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie organizuje 14 listopada konferencję programistyczną dla dzieci i młodzieży Lubelska WySPA Techni. Wydarzenie jest bezpłatne.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności