aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store
Terminy ferii:  ferie 2025, ferie 2026

First Minute Lato 2024 w Teb Edukacja – nadszedł czas na zapisy!

First-minute lato 2024 - Teb Edukacja
Dział: edukacja

Teb Edukacja, znana sieć edukacyjna w Polsce, rozpoczęła nabor na rok akademicki 2024 już 1 kwietnia 2024 roku, oferując atrakcyjne zniżki dla wczesnych zapisów. Osoby, które zdecydują się na zapis do końca kwietnia, mogą skorzystać z 15% zniżki na czesne w drugim semestrze nauki. Aby otrzymać zniżkę, wystarczy podczas zapisu użyć kodu promocyjnego: FIRSTMINUTE.

Poznaj Teb Edukacja

Teb Edukacja to sieć z 30-letnim doświadczeniem w branży edukacyjnej, posiadająca oddziały w 46 miastach Polski. Oferuje szeroką gamę programów nauczania w różnych typach szkół - od policealnych po technika i licea ogólnokształcące, zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. W Teb Edukacja każdy kurs zaprojektowany jest tak, aby odpowiadać na aktualne oczekiwania rynku i przygotować słuchaczy do szybkiego wejścia w struktury zawodowe.

Gwarancje i warunki

  • Solidne podstawy: Wszystkie placówki Teb Edukacja są legalnie działające i zatwierdzone przez odpowiednie jednostki samorządu terytorialnego.
  • Wysoka jakość kształcenia: Szkoły w ramach Teb Edukacja charakteryzują się wysoką zdawalnością zewnętrznych egzaminów zawodowych, co pozwala absolwentom na zdobycie państwowych uprawnień zawodowych.
  • Komfortowe warunki: Nauka odbywa się w małych grupach, w nowocześnie wyposażonych pracowniach, co sprzyja efektywności nauki i komforcie słuchaczy.
  • Wykwalifikowana kadra: Edukacja prowadzona jest przez doświadczonych pedagogów oraz praktyków z życia gospodarczego, co gwarantuje rzetelność i wysoki poziom nauczania.

Dlaczego warto?

Uczestnicząc w programie First Minute, masz szansę nie tylko zaoszczędzić na czesnym, ale również zapewnić sobie miejsce w renomowanej instytucji, która skupia się na praktycznym przygotowaniu do zawodu. Teb Edukacja to nie tylko nauka, ale i możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego w dynamicznie zmieniającym się środowisku. Nie zwlekaj więc, zainwestuj w swoją przyszłość już dziś!

Więcej informacji o kierunkach i specjalnościach dostępnych w Teb Edukacja można uzyskać bezpośrednio w lokalnych oddziałach, a także na oficjalnej stronie internetowej instytucji.

Więcej informacji: 

https://teb.pl/first-minute-lato-2024/

https://www.facebook.com/tebedukacja/


ostatnia zmiana: 2024-04-19
Komentarze
Polityka Prywatności