Terminy:  ferie 2021, ferie 2022

Dzień Zdrowia i Urody w Gloker

Szkoła Policealna Gloker zaprasza na Dzień Zdrowia i Urody, który odbędzie się 24 sierpnia o godzinie 10:00 w siedzibie szkoły przy ul. Basztowej 4/1 w Krakowie.

Co się będzie działo?

KONKURS - Wygraj profesjonalny makijaż

Aż 6 osób ma szansę wygrać profesjonalny makijaż. Make-up zostanie wykonany przez zawodową makijażystkę.

Jak wziąć udział w konkursie? 

1. Polub profil szkoły policealnej Gloker na facebooku 

2. W komentarzu pod wydarzeniem napisz, dlaczego warto się uczyć na kierunku kosmetycznym. Wygrywają komentarze z największą liczbą lajków, więc warto zachęcić swoich znajomych, by polubili Wasze odpowiedzi! 

A poza konkursem od godziny 10 w ramach dnia dla zdrowia i urody mamy dla Was mnóstwo atrakcji:

Wyroluj problem - masaże i konsultacje fizjoterapuetyczne
Czyli warsztaty, podczas których wykonamy masaż   i opowiemy o masażach i fizjoterapii. Doradzimy, jak zwalczać dolegliwości i zapobiegać im w przyszłości. Odpowiemy na Wasze pytania i pokażemy, jak wygląda bezpłatna nauka zawodu w naszej szkole. Zainteresowanych od razu odsyłamy do poczytania o naszych bezpłatnych kierunkach medycznych

Ocenimy stan Twojej skóry - konsultacje kosmetyczne
Przyjdź i przekonaj się, w jakim stanie jest Twoja skóra - nasi specjaliści ocenią ją fachowym okiem i powiedzą, jaka pielęgnacja będzie dla Ciebie najlepsza. Będzie to także świetna okazja, by dowiedzieć się wszystkiego na temat nauki na kierunkach kosmetycznych i fryzjerskich w szkole Gloker. Przynieś kremy - możemy podpowiedzieć coś na temat ich składu i wpływu na Twoją cerę.

Sokoterapia - degustuj i zgaduj, co pijesz
Dzień najlepiej zacząć od szklanki zdrowego i przepysznego soku, ale czy każde smoothie jest dla Ciebie? Dowiedzcie się jakie składniki dobierać, a czego nie pić. Weźcie udział w pysznej zabawie - wypijcie sok i zgadnijcie z czego się składa! ;) Poza tym, z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące sokoterapii i dietetyki, a tych na poważnie zainteresowanych dietetyką zapraszamy do sprawdzenia naszej propozycji - kierunku BIO dietetyka

Jakie jest Twoje BMI? Sprawdź, jaka dieta będzie dla Ciebie najlepsza
Nasi dietetycy skonsultują z Wami wasze BMI, przyzwyczajenia dietetyczne, określą potrzeby i sposoby ich rozwiązania. Za pomocą programu komputerowego wykonamy najlepszy dla Ciebie plan dietetyczny z wydrukiem, tak aby można wprowadzić dietę od zaraz :).  Udzielimy też odpowiedzi na wszelkie pytania oraz pokażemy, jak wygląda nauka dietetyki w naszej szkole! 

Kurs pierwszej pomocy z certyfikatem
Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w praktycznym kursie pierwszej pomocy przedmedycznej - wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat. Prowadzący przekażą im informacje na temat zasad postępowania w kryzysowych sytuacjach, a ćwiczenia na fantomach przełamią barierę w działaniu. Po takim kursie zawsze będziecie gotowi do niesienia pomocy. Przyda się szczególnie tym, którzy wiążą swoją przyszłość z zawodami medycznymi, takimi jak u nas - sprawdźcie sami. Ze względu na to, że ilość miejsc jest ograniczona uczestników wyłonimy w konkursie. Wystarczy: 

1. Polubić profil szkoły policealnej Gloker na facebooku 

2. W komentarzu pod wydarzeniem napisać, dlaczego warto znać zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Podobnie jak w konkursie kosmetycznym wygrywają komentarze z największą liczbą lajków, więc warto zachęcić swoich znajomych, by polubili Wasze odpowiedzi! 

Floroterapia. Jak stworzyć florystyczne ogrody w każdym domu?

Podobno zieleń uspokaja. My się z tym całkowicie zgadzamy! Nie ma to, jak piękny ogród, ukwiecony balkon czy roślinne ornamenty w domu. Pokażemy Wam, że niezależnie od wielkości mieszkania czy ogrodu (a nawet jego braku) można wyczarować w domu prawdziwe florystyczne cuda. Zajęcia poprowadzą wykładowcy z kierunku Florystyka, który w szkole policealnej Gloker jest bezpłatny.


data ostatniej modyfikacji: 2019-07-22 13:31:55
Komentarze
Polityka Prywatności