Edukacja - artykuły

Terminy: ferie 2019   ferie 2020

IV Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zachęca do udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek. Eliminacje odbędą się w dniach 5 i 6 grudnia 2017 r. w Studiach Filmowych i Telewizyjnych Arterion AHE w Łodzi przy ul. Pomorskiej 69. Koncert galowy oraz wręczenie nagród odbędzie się 17 grudnia 2017 r. o godz. 13.00 w Sali Koncertowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. w Łodzi przy ul. Sosnowej 9.

Celem konkursu jest kultywowanie tradycji i obrzędów bożonarodzeniowych wśród uczniów, rozwijanie chęci muzykowania - śpiewania kolęd i pastorałek w zespołach klasowych, szkolnych.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zespołów szkół specjalnych oraz domów kultury. Placówkę można reprezentować w jednej z kategorii: soliści, duety, zespoły wokalne, zespoły wokalno-instrumentalne, zespoły instrumentalne, chóry.

Każdy zespół zobowiązany jest do wykonania dwóch dowolnie wybranych kolęd lub pastorałek. Niedozwolony jest playback.

Aby wziąć udział w prezentacjach konkursowych, należy przesłać kartę zgłoszeniową (zamieszczoną poniżej) do 24 listopada 2017 r. do działu marketingu Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Karta zgłoszeniowa


data ostatniej modyfikacji: 2017-11-06 15:20:27
Komentarze

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg
boks_2015_uniwersalny.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSZUiE-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura WSIiZ - zajęcia
miniatura Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
Polityka Prywatności