Edukacja - artykuły

Terminy: ferie 2019   ferie 2020

Kosmiczny wykład dla dzieci

Juan (Tony) Castilleja Jr. inżynier z firmy Boeing, współpracujący z NASA przy programie systemu rakiet nośnych do misji na Marsa, wygłosi wykład dla Łódzkiego Uniwersytetu Dziecięcego Politechniki Łódzkiej. Spotkanie odbędzie się 13 maja w gmachu Trzech Wydziałów w bud. B9 przy ul. Wólczańskiej 223. Wykład, tłumaczony na język polski, zostanie wygłoszony dwukrotnie: o godz. 10:00 i 12:00.

Firma Boeing wspiera ŁUD od dziesięciu lat i planowany wykład jest znakomitym akcentem tego jubileuszu.

Juan (Tony) Castilleja Jr opowie dzieciom o podróżach pozaziemskich i budowaniu wspólnie z NASA przyszłości załogowych lotów kosmicznych.

Firma Boeing wspiera śmiałą misję NASA mającą na celu wysłanie ludzi na Marsa i zapewnienie im bezpiecznego powrotu. - Boeing szczyci się tym, że może wziąć udział w budowie statku CST-100 Starliner przeznaczonego do transportu astronautów na orbitę okołoziemską oraz w opracowaniu rakiety mającej wystrzelić statek kosmiczny na Marsa. Juan Castilleja jako inżynier biorący udział w budowie tej nowej generacji statków i rakiet kosmicznych podzieli się z nami szczegółami kolejnego kroku ludzkości w podróży pozaziemskiej - mówi Anna Janicka kierująca ŁUD.


data ostatniej modyfikacji: 2017-05-08 13:57:14
Komentarze

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg
ATAS_220.gif
JPEdukacja_220_pytania.gif
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
nowe_media_220x300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura WSPiA
miniatura
miniatura
Polityka Prywatności