aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store
Terminy ferii:  ferie 2025, ferie 2026

Trwa rekrutacja do Szkoły Projektowania i Multimediów przy WSSiP

Screenshot_9

Szkoła Projektowania i Multimediów pozostała pod merytoryczną opieką WSSiP w Łodzi. Rekrutacja trwa do 30 września a naukę można podjąć w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym. Uwaga, aby się zapisać nie potrzeba świadectwa maturalnego.

Celem szkoły jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do rozwiązywania problemów z zakresu kwestii projektowych, kontekstu historii sztuki, tworzenie odpowiednich i trafnych komunikatów wizualnych oraz skutecznej reklamy. Szkoła zapewnia poznanie odpowiednich narzędzi do realizacji projektów. Oferuje kursy z tradycyjnych technik graficznych, jak i z najnowszego oprogramowania komputerowego do grafiki bitmapowej, wektorowej, grafiki 2D i 3D, animacji i postprodukcji.

Słuchacze zapoznają się z aktualną problematyką związaną z tworzeniem komunikacji wizualnej, projektowania na potrzeby mediów społecznościowych i sieci oraz aktualnych trendów w motion designie i multimediach.

Kadra wykładowców z bogatym doświadczeniem praktycznym, zwłaszcza w zakresie przedmiotów projektowych i ogólnoplastycznych, związanych z narzędziami cyfrowymi jak i technologią tradycyjną.


ostatnia zmiana: 2021-08-11
Komentarze
Polityka Prywatności