Terminy:  ferie 2022  ferie 2023

Konkurs Bioetyczny organizowany przez UPJPII

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie zachęca do udziału w III Konkursie Bioetycznym. Zgłoszenia uczestników do 15 marca. Zwycięzca otrzyma indeks UPJPII oraz laptopa.

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Szanowni Nauczyciele

Już po raz trzeci serdecznie zapraszamy Państwa Uczniów wraz z Opiekunami naukowymi do wzięcia udziału w Konkursie Bioetycznym edycja III, organizowanym przez Międzywydziałowy Instytut Bioetyki przy Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie oraz Poradnię Bioetyczną przy UPJPII.

Podobnie jak w latach ubiegłych, celem Konkursu Bioetycznego edycja II jest upowszechnianie wiedzy medycznej, biologicznej i filozoficznej z zakresu bioetyki, podniesienie kwalifikacji uczniów w zakresie nauk ścisłych, przyrodniczych, medycznych i filozoficznych, a w szczególności dotarcie z promocją wiedzy do grup uczniów doświadczających barier edukacyjnych.

W poprzedniej edycji Konkursu Bioetycznego nasze przedsięwzięcie zostało objęte patronatem Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie oraz honorowym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty, Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty i Podkarpackiego Kuratora oświaty. A udział Konkursie Bioetycznym zgłosiło ponad 130 Uczestników. Mamy nadzieję, że i w tej edycji tak będzie. Aby zachęcić Uczniów Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody:

Dla laureata I miejsca w finale KONKURSU BIOETYCZNEGO edycja III – Diamentowy Indeks Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II oraz nagroda rzeczowa w postaci laptopa.

Dla laureatów II i III miejsca w finale KONKURSU BIOETYCZNEGO edycja III – nagrody rzeczowa w postaci tabletów.

Nadto dla wszystkich Uczestników finału KONKURSU BIOETYCZNEGO edycja III przewidziano upominki rzeczowe oraz dodatkowe nagrody dla laureatów (niespodzianka).

Jednocześnie prosimy Państwa o pomoc w przeprowadzeniu przedsięwzięcia, w szczególności poprzez zachęcenie nauczycieli etyki, biologii, filozofii, wychowania do życia w rodzinie, katechetów do podjęcia pracy z Uczniami, w przeprowadzeniu I etapu Konkursu Bioetycznego edycja III w Waszych szkołach.

Wszelkie informacje oraz pełną dokumentację (Regulamin z załącznikami oraz materiały informacyjne) znajdziecie Państwo na stronie internetowej: https://www.poradniabioetyczna.pl/konkurs-bioetyczny/

/oficjalna strona Konkursu dostępna jest pod adresem: https://konkursbioetyczny.pl/ /

Dokumentację zgłoszeniową do Konkursu Bioetycznego edycja III oraz wszelkie pytania proszę przesyłać na adres: konkurs.bioetyczny@upjp2.edu.pldata ostatniej modyfikacji: 2021-02-16 10:31:26
Komentarze
Polityka Prywatności