Edukacja - artykuły

tag
Terminy:  ferie 2020  ferie 2021
23 marca, na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Bioetycznego dla uczniów szkół średnich z Małopolski. Zwyciężczyni konkursu, Joanna Świszcz z I LO im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie, zdobyła nagrodę główną Diamentowy Indeks na Uniwersytet Papieski im. Jana Pawła II w Krakowie. Drugie i trzecie miejsce zajęły Katarzyna Chodak i Alicja Szklarska z V LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowie. Zorganizowany przez Międzywydziałowy Instytut Bioetyki UPJPII konkurs był objęty honorowym patronatem Rektora UPJPII w Krakowie oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty.
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie zaprasza na VI Interdyscyplinarne Warsztaty Filozoficzne dla Młodzieży.
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II zaprasza młodzież szkół średnich na warsztaty historyczne, które będą się odbywać pod hasłem historia człowieka – człowiek w historii. Spotkania będą organizowane raz w miesiącu.
Wydział Filozoficzny Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II po raz kolejny organizuje interdyscyplinarne warsztaty naukowe dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Adresowane są one do osób, które chcą poznać nowe, nieznane oblicza oraz zastosowania filozofii. Zapisy przyjmowane są do 14 lutego 2017 roku.
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Studenci Prawa na rynku pracy - ranking
miniatura Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie 02
miniatura
Polityka Prywatności