Edukacja - artykuły

Terminy: ferie 2019   ferie 2020

Archibald zaprasza na ferie językowe dla dzieci

Centrum Języków Obcych Archibald zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat na Ferie językowe. Są to dwa turnusy zabawy połączonej z nauką języków.

Jak wszystkie zajęcia w Archibaldzie, ferie językowe organizowane są w małych grupach, co umożliwia dostosowanie programu do indywidualnych zainteresowań dzieci i poświęcenia im odpowiednio dużo uwagi.

Co zapewnia Archibald:

  • 5 dni wspaniałej zabawy (pn-pt)
  • autorski program zajęć
  • codziennie angielski i hiszpański
  • zajęcia plastyczne
  • gry i zabawy ruchowe (również na świeżym powietrzu)
  • opieka wykwalifikowanych lektorów i instruktorów
  • wyżywienie: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek
  • małe grupy: do 10 osób

Dwie lokalizacje:

  • Centrum, ul. Bagno 2 (Metro Świętokrzyska)
  • Bielany, ul. Kasprowicza 45/47 (Metro Stare Bielany)

Zajęcia dzieci w poszczególnych blokach:

Swobodna zabawa dzieci - w tym czasie opiekunowie przyprowadzają i odbierają dzieci. To chwila integracji. Czas na gry, quizy, zgadywanki, puzzle, kolorowanki, ulubione zabawki. Indywidualiści mogą zainicjować własne zabawy pod okiem opiekuna.

Zajęcia językowe: angielski i hiszpański - W Archibaldzie nauka języka odbywa się poprzez działanie i doświadczenie; połączona jest z ruchem, muzyką, plastyką. Dla młodszych dzieci: piosenki, wierszyki, rymowanki; dla starszych: projekty artystyczno-językowe. Język jest narzędziem komunikacji i zdobywania wiedzy o otaczającym nas świecie - poznawanie języka połączone jest z poszerzaniem wiedzy o świecie. Na zajęciach wykorzystywane będą materiały edukacyjne m.in. National Geographic. Dzieci spotkają się też z native speakerem, który przedstawi ciekawostki z kraju, z którego pochodzi. Zajęcia prowadzone są w języku obcym. Jeśli dopisze pogoda zajęcia odbywać się będą również na powietrzu.

Zajęcia ruchowe na dworze - W zdrowym ciele zdrowy duch. Jeśli pogoda dopisze dzieci spędzą ten czas na placu zabaw i/lub w parku Saskim. W razie niepogody opiekun zorganizuje gry i zabawy ruchowe w sali.

Poobiedni relaks i regeneracja - to czas odpoczynku, ciekawych i zabawnych historii. Zadziała zbawienna moc czytania. Opowiemy o zabawnych przygodach ulubionych przez dzieci bohaterów.

Eksperymenty i ciekawostki Archiego - Archie to niezwykle ciekawy świata osobnik. Zadaje mnóstwo pytań (Dlaczego? i Po co? - to jego ulubione), ciągle coś sprawdza i przeprowadza eksperymenty. Z Archiem obejrzysz wyścig kiełków i skaczące rodzynki, wywołasz tęczę i wytropisz przestępcę zdejmując odciski palców jak prawdziwy detektyw. Dowiesz się dlaczego dżdżownica nie ma nóg a ser ma dziurki. Gwarantujemy, że wszystkie eksperymenty Archiego są całkowicie bezpieczne i niezwykle wciągające!

Szczegóły na stronie szkoły.


data ostatniej modyfikacji: 2017-11-09 14:44:31
Komentarze

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg
ATAS_220.gif
ef_220.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura UTH 18
miniatura
Polityka Prywatności