Edukacja - artykuły

tag
Terminy:  ferie 2022  ferie 2023
Centrum Języków Obcych Archibald zaprasza młodzież na wakacyjne kursy języka angielskiego. Możesz uczyć się stacjonarnie lub online.
Archibald zachęca do udziału w wakacyjnych kursach językowych dla młodzieży. Zajęcia w formie stacjonarnej lub online.
Archibald zaprasza uczniów szkół podstawowych (od klasy 6) oraz uczniów szkół średnich na tygodniowy kurs konwersacyjny języka angielskiego.
Archibald zaprasza na wakacyjne półkolonie językowe dla dzieci w wieku 6-10 lat.
Archibald przygotował specjalną ofertę nauki angielskiego dla nastolatków. English for teenagers to propozycja dla uczniów klas 7-8 oraz uczniów szkół średnich.
Centrum Języków Obcych Archibald organizuje wakacyjne kursy angielskiego dla młodzieży. Do 5 lipca zniżka 50%.
Archibald przygotował promocję -50% na wakacyjne kursy językowe dla młodzieży.
Centrum Języków Obcych Archibald zaprasza na Półkolonie Językowe dla dzieci w wieku 6-10 lat.
Study Express Ferie 2019 to intensywny, tygodniowy kurs konwersacyjny języka angielskiego dla młodzieży, przygotowany przez Archibald.
Archibald zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat na Ferie językowe.
Ciekawym pomysłem dla dzieci na wakacjach mogą być półkolonie językowe. Dobrym przykładem jest warszawska szkoła językowa Archibald, która uruchomiła takowe kursy. Wyjaśniając, jest to nauka języków obcych połączona z rozwijaniem twórczego potencjału dzieci. Szkoła uczy praktycznych umiejętności i rozbudza ciekawość poznawczą dzieci. W wakacje wszystko odbywa się poprzez najlepszą zabawę. Półkolonie organizowane się w małych grupach, co umożliwia dostosowanie programu do indywidualnych zainteresowań dzieci i poświęcenia im więcej uwagi.
Na wakacje 2018 dla młodzieży Archibald proponuje kurs o nazwie Teen Talk. Najważniejsze atuty kursu, to: codzienna porcja konwersacji w angielskim z ciekawymi tematami i ożywionymi dyskusjami. Jest to szansa na wzbogacenie słownictwa, które można sprawdzić natychmiast w rozmowie. Po 2 tygodniach są widoczne postępy w swobodzie mówienia. Przełoży się to też na lepsze wyniki w szkole:)
Centrum Języków Obcych Archibald zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat na Ferie językowe. Są to dwa turnusy zabawy połączonej z nauką języków.
Centrum Języków Obcych Archibald zaprasza podczas ferii zimowych młodzież z podstawówki (od 5 klasy), gimnazjalistów i uczniów szkół średnich na tygodniowy intensywny, konwersacyjny kurs języka angielskiego.
Centrum Języków Obcych Archibald przygotowało specjalny wakacyjny kurs konwersacyjny dla młodzieży Teen Talk. Przy zapisie do 30 czerwca 50% zniżki.
Półkolonie językowe to nauka języków obcych połączona z rozwijaniem twórczego potencjału dzieci, które uczą się praktycznych umiejętności i rozbudzają swoją ciekawość poznawczą. Półkolonie organizowane się w małych grupach, co umożliwia dostosowanie programu do indywidualnych zainteresowań dzieci i poświęcenia im odpowiednio dużo uwagi.
Ferie z angielskim w Centrum Języków Obcych Archibald adresowane są do uczniów klas 5 i 6 podstawówki, gimnazjalistów oraz uczniów szkół średnich. Jest to tygodniowy intensywny kurs konwersacyjny.
Archibald Centrum Języków Obcych organizuje zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat, które odbędą się w ferie. Przy zapisach do 31 stycznia skorzystasz z promocji i zapłacisz 597zł zamiast 697zł.
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności