aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store

Edukacja

tag
Terminy ferii:  ferie 2023, ferie 2024
Archibald zaprasza na stacjonarne kursy angielskiego w wakacje.
Trwają zapisy na zajęcia w ramach ferii zimowych organizowane przez Centrum Języków Obcych Archibald. Do wyboru 2 turnusy: 13-17.02.2023 lub 20-24.02.2023.
Archibald organizuje w ramach ferii zimowych kurs angielskiego dla młodzieży.
Do 9 września trwa promocja na kursy angielskiego dla młodzieży w Archibaldzie.
Archibald zaprasza młodzież do udziału w wakacyjnych kursach językowych.
Centrum Języków Obcych Archibald zaprasza w okresie ferii na kurs angielskiego dla młodzieży.
Centrum Języków Obcych Archibald zaprasza młodzież na wakacyjne kursy języka angielskiego. Możesz uczyć się stacjonarnie lub online.
Archibald zachęca do udziału w wakacyjnych kursach językowych dla młodzieży. Zajęcia w formie stacjonarnej lub online.
Archibald zaprasza uczniów szkół podstawowych (od klasy 6) oraz uczniów szkół średnich na tygodniowy kurs konwersacyjny języka angielskiego.
Archibald zaprasza na wakacyjne półkolonie językowe dla dzieci w wieku 6-10 lat.
Archibald przygotował specjalną ofertę nauki angielskiego dla nastolatków. English for teenagers to propozycja dla uczniów klas 7-8 oraz uczniów szkół średnich.
Centrum Języków Obcych Archibald organizuje wakacyjne kursy angielskiego dla młodzieży. Do 5 lipca zniżka 50%.
Archibald przygotował promocję -50% na wakacyjne kursy językowe dla młodzieży.
Centrum Języków Obcych Archibald zaprasza na Półkolonie Językowe dla dzieci w wieku 6-10 lat.
Study Express Ferie 2019 to intensywny, tygodniowy kurs konwersacyjny języka angielskiego dla młodzieży, przygotowany przez Archibald.
Archibald zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat na Ferie językowe.
Ciekawym pomysłem dla dzieci na wakacjach mogą być półkolonie językowe. Dobrym przykładem jest warszawska szkoła językowa Archibald, która uruchomiła takowe kursy. Wyjaśniając, jest to nauka języków obcych połączona z rozwijaniem twórczego potencjału dzieci. Szkoła uczy praktycznych umiejętności i rozbudza ciekawość poznawczą dzieci. W wakacje wszystko odbywa się poprzez najlepszą zabawę. Półkolonie organizowane się w małych grupach, co umożliwia dostosowanie programu do indywidualnych zainteresowań dzieci i poświęcenia im więcej uwagi.
Na wakacje 2018 dla młodzieży Archibald proponuje kurs o nazwie Teen Talk. Najważniejsze atuty kursu, to: codzienna porcja konwersacji w angielskim z ciekawymi tematami i ożywionymi dyskusjami. Jest to szansa na wzbogacenie słownictwa, które można sprawdzić natychmiast w rozmowie. Po 2 tygodniach są widoczne postępy w swobodzie mówienia. Przełoży się to też na lepsze wyniki w szkole:)
Centrum Języków Obcych Archibald zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat na Ferie językowe. Są to dwa turnusy zabawy połączonej z nauką języków.
Centrum Języków Obcych Archibald zaprasza podczas ferii zimowych młodzież z podstawówki (od 5 klasy), gimnazjalistów i uczniów szkół średnich na tygodniowy intensywny, konwersacyjny kurs języka angielskiego.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności