Terminy: ferie 2019   ferie 2020

WSB w Toruniu ogranizuje Kierunkowskaz - czyli wykłady otwarte dla licealistów

Kierunkowskaz to otwarte spotkania dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w trakcie, których wykładowcy Wyższej Szkoły Bankowej w ciekawy sposób podzielą się swoją wiedzą z zakresu: bezpieczeństwa, pedagogiki, psychologii, zarządzania oraz turystyki. Tematyka spotkań będzie dotyczyła kwestii, bliskich nastolatkom i pomocnych w codziennym życiu. Wykłady w wyższej uczelni mogą stać się także inspiracją dla uczniów do dokonywania świadomych wyborów pod kątem przyszłego kierunku studiów oraz ścieżki zawodowej.

Na wykłady obowiązują zapisy poprzez formularz. Szczegóły spotkań znajdują się poniżej

Harmonogram spotkań w Toruniu:

  • 15.01.2016 (piątek) g. 10.00: Pokolenie pączkojadów, czyli nie daj się złej żywności i dbaj o siebie! Spotkanie dot. zdrowego stylu życia wśród młodzieży podczas, którego zaprezentowane zostaną konsekwencje spożywania złej żywności i unikania aktywności fizycznej. Wykład poprowadzi mgr Jacek Żakowiecki, wykładowca WSB, ekspert w dziedzinie promocji zdrowia i wychowania fizycznego.
  • 12.02.2016 (piątek) g. 10.00: Social terror - słowa silniejsze niż pięści. Życie w sieci to nowy głos pokolenia ale także pułapka dla ofiar przemocy w Internecie. O tym jak nie dać się nowym formom dyskryminacji i upokorzenia opowie dr Paweł Sobierajski, wykładowca WSB i ekspert w dziedzinie pedagogiki.
  • 26.02.2016 (piątek) g. 10.00: Skuteczne motywowanie drogą do sukcesu. Motywacja towarzyszy nam od dziecka. To element bez którego ciężko osiągnąć życiowe cele.O skutecznych sposobach motywowania i radzenia sobie w momentach kryzysu opowie dr Joanna Nieżurawska wykładowca WSB, ekspert w dziedzinie zarządzania i coachingu biznesowego.
  • 11.03.2016 (piątek) g. 10.00: Mowa ciała, czyli co znaczą gesty? Nie jest tajemnicą, że nasze gesty odzwierciedlają charakter lub nastrój. W trakcie wykładu dowiemy się jak ciało zdradza kłamstwo, nerwy i entuzjazm. Zobaczymy także jak inne osoby mogą nas postrzegać kiedy wysyłamy niewerbalne sygnały np. w trakcie egzaminu lub rozmowy kwalifikacyjnej. Wykład poprowadzi dr Magdalena Nowak - Paralusz, wykładowca WSB, ekspert w dziedzinie psychologii.

Na zajęcia obowiązują zapisy poprzez FORMULARZ

O WSB w Toruniudata ostatniej modyfikacji: 2015-11-27 09:18:24
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
ATAS_220.gif
EF_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach - 11
miniatura WSPiA
miniatura UNS
Polityka Prywatności