Terminy: ferie 2019   ferie 2020

FUNDACJA JABŁOŃSKIEGO ZAPRASZA

Cykle warsztatów „Mały naukowiec" i „Młody odkrywca” oraz Piknik Astronomiczny Piwnicach - to najbliższe wydarzenia, które organizuje Fundacja Aleksandra Jabłońskiego.

1 września rusza cykl warsztatów przyrodniczych "Mały naukowiec" oraz warsztatów specjalnych "Młody odkrywca". Pierwszy z nich przewiduje spotkania raz w tygodniu, drugi - raz w miesiącu. - Zajęcia adresowane są zarówno do maluchów, jak i starszych dzieci (od 3 do 10 lat), i stanowią próbę odpowiedzi na dziecięcą nieodpartą potrzebę poznawania otaczającego świata - informują organizatorzy. - Eksperymentując uczymy się i poznajemy tajemnice przyrody.

Koszt karnetu upoważniającego do udziału w zajęciach przyrodniczych przez cały miesiąc to 99 zł. Pojedyncze wejście oraz udział w warsztacie specjalnym kosztują 35 zł (posiadaczom Karty Absolwenta UMKprzysługuje 20% zniżki). Warsztaty będą miały miejsce w Instytucie Fizyki UMK (ul. Grudziądzka 5 w Toruniu).

Program zajęć wrzesień i październik.

Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 796 793 189 i pod adresem
e-mail: kontakt@faj.org.pl. Projekt realizowany jest w ramach kampanii Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego "Zawód Naukowiec". Całkowity zysk ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na działania statutowe Fundacji Aleksandra Jabłońskiego.

Kolejną propozycją Fundacji jest Piknik Astronomiczny pod hasłem: Co widzi radioteleskop? Impreza rozpocznie się 5 września o godz. 19:00 na terenie Obserwatorium Astronomicznego UMK w podtoruńskich Piwnicach. W programie przewidziano wykład popularnonaukowy, zwiedzanie Obserwatorium oraz nocne obserwacje połączone z piknikiem pod gwiazdami. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą koców, leżaków oraz ciepłych ubrań. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 603 750 220 i pod adresem e-mail: zwiedzanie@astro.umk.pl.

Bilety kosztują 15 zł (normalny) i 12 zł (ulgowy - uczniowie, studenci, posiadacze Karty Absolwent UMK). Całkowity zysk ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na wsparcie Obserwatorium Astronomicznego UMK.

O UMK


data ostatniej modyfikacji: 2015-09-01 13:10:38
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
JPEdukacja_220_pytania.gif
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura wydarzenia
Polityka Prywatności