Terminy: ferie 2019   ferie 2020

Salon na otwarcie „nowej” Auli

W dniach 9-10 września w Toruniu odbędzie się Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów. Imprezie towarzyszyć będzie oficjalne otwarcie Auli UMK po remoncie (wtorek, godz. 8.30).

Remont reprezentacyjnego budynku Uniwersytetu rozpoczął się w październiku 2013 r. i kosztował 10,5 mln złotych. Miał charakter kompleksowy, zmianie uległ m.in. wystrój, kolorystyka, wymienionoinstalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne i klimatyzacyjne, sufity i podłogi, pojawiły się nowe fotele. Aula zyskała również nowy system przeciwpożarowy, alarmowy, monitoring, a także nowe oświetlenie, nagłośnienie, ekran kinowy i projektor multimedialny.W foyerpowstał m.in. specjalny punkt informacyjny i nowe toalety, a drzwi wyposażono wtzw. klamki antypaniczne. Obecnie trwa jeszcze remont elewacji.

Uroczyste otwarcie z udziałem m.in. rektora UMK prof. Andrzeja Tretyna oraz przedstawicieli władz miasta i województwa odbędzie się 9 września o godz. 8.30 przed wejściem głównym do budynku.

Na tegorocznym Kujawsko-Pomorskim Salonie Maturzystów, organizowanym przez Fundację Edukacyjną "Perspektywy", swoją ofertę zaprezentuje 17 uczelni publicznych (uniwersytety i politechniki) i niepublicznych. Stoiska czynne będą 9 i 10 września w godz. 8.30-15.00. Prezentacjom towarzyszyć będą spotkania nt. szczegółów egzaminu maturalnego w 2015 r. (w Auli oraz na Wydziale Chemii UMK), które poprowadzą specjaliści z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku.

Szczegółowy program Salonu: http://www.salonmaturzystow.pl/2014/


data ostatniej modyfikacji: 2014-09-05 12:36:21
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif
ATAS_220.gif
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
EF_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura WSIiZ - pracownia pielegnacji ciała i masażu
Polityka Prywatności