aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store
Terminy ferii:  ferie 2025, ferie 2026

SAN zaprasza na Mikołajkowy Turniej Strzelecki

Mikołajkowy Turniej Strzelecki

Społeczna Akademia Nauk zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatów: zduńskowolskiego, sieradzkiego, łaskiego, pajęczańskiego, wieluńskiego, wieruszowskiego oraz bełchatowskiego do udziału w Mikołajkowym Turnieju Strzeleckim. Zapisy do końca listopada.

Mikołajkowy Turniej Strzelecki odbędzie się 6 grudnia w strzelnicy w gminie Sulmierzyce (powiat pajęczański).

Zapisy trwają do 30 listopada. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonów: 693 823 930, 512 329 092.

Celem Turnieju jest popularyzacja strzelectwa jako alternatywnej formy uprawiania sportu, aktywizacji młodzieży i rozwijanie umiejętności uczniów aspirujących do pracy w służbach mundurowych.

Głównym organizatorem jest Wojskowe Centrum Rekrutacji w Sieradzu, współorganizatorem Klub Strzelecki 10. Wśród Partnerów wydarzenia jest Społeczna Akademia Nauk. Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Pajęczański oraz Kuratorium Oświaty w Łodzi.

Społeczna Akademia Nauk w tym roku zawarła porozumienie z WCR w Sieradzu w związku z prowadzonym przez Uczelnię kierunkiem bezpieczeństwo narodowe, cyberbezpieczeństwo (podyplomowe), czy specjalności na zarządzaniu – zarządzanie bezpieczeństwem. Porozumienie umożliwia odbywanie praktyk w WCR Sieradz studentom z kierunków jak zarządzanie, logistyka, czy bezpieczeństwo narodowe.


ostatnia zmiana: 2023-11-20
Komentarze
Polityka Prywatności