Terminy ferii:  ferie 2023, ferie 2024

Jak nowocześnie zarządzać szkołą – konferencja dla dyrektorów

XV edycja Konferencji dla Dyrektorów Szkół Średnich „Nowoczesne Zarządzanie Szkołą” organizowana przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni odbędzie się w formule on-line 10 lutego 2022 roku. Wydarzenie jest dedykowane osobom, które pełnią funkcje zarządzające w szkołach oraz pedagogom. Jest bezpłatne.

Program konferencji obejmuje aktualne zagadnienia, z którymi borykają się dyrektorzy i osoby pracujące z młodzieżą w szkołach średnich m.in. wypalenie zawodowe nauczycieli, zagrożenia w cyberprzestrzeni,  nauczanie zrównoważonego rozwoju. Tematem konferencji będą również problemy jakie niesie narastające zjawisko NEET (ang. not in employment, education or training), czyli młodych ludzi którzy ani się nie uczą, ani nie przygotowują się do zawodu, np. na szkoleniach ani też nie pracują.

Wykłady  i warsztaty poprowadzą wykładowcy gdyńskiej WSAiB im. E. Kwiatkowskiego oraz eksperci z Gdyńskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Wydarzenie jest bezpłatne i dostępne dla kadry zarządzającej szkołami średnimi w całej Polsce.

Wydarzenie odbędzie się w trybie on-line, po zgłoszeniu uczestnicy otrzymają link z dostępem do konferencji.

Szczegółowy program, prelegenci oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: wsaib.pl/konferencja-dla-dyrektorow


data ostatniej modyfikacji: 2022-01-18 09:38:02
Komentarze
Polityka Prywatności