Terminy ferii:  ferie 2023, ferie 2024

Nowe kierunki w Żaku

Nowości w Żaku

Centrum Nauki i Biznesu Żak oferuje nowe kierunki kształcenia.

Nowe kierunki = nowe możliwości. W Żaku wiemy o tym bardzo dobrze, dlatego też stale urozmaicamy naszą ofertę. W tym tygodniu wprowadziliśmy aż trzy nowe propozycje:

  • Kreowanie wizerunku w sieci
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Własna działalność gospodarcza

Zbuduj swój wizerunek w sieci i nie tylko

Świat powoli zaczyna budzić się po covidovwym marazmie. Rząd odmraża kolejne branże, a firmy zaczynają wracać na rynek. Powstają też nowe firmy, zakładane przez ludzi głodnych sukcesu. Takich jak Ty!

Nowe kierunki w ramach kształcenia jednorocznego - dla kogo?

Nowe kierunki kształcenia jednorocznego to oferta skierowana do klientów indywidualnych, a także dla małych przedsiębiorców oraz dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych. Współcześnie praktycznie każdy posiada profil w mediach społecznościowych,  na którym świadomie lub nie – kreuje obraz własnej osoby. Widzą go nie tylko jego znajomi, ale także potencjalni klienci, pracodawcy oraz konkurencja. Dlatego niezmiernie ważne jest posiadanie wiedzy na temat dobrych praktyk w kreowaniu wizerunku w sieci. Świeżo upieczeni przedsiębiorcy potrzebują za to wiedzy na temat prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Osoby zainteresowane pracą w kadrach i szeroko pojętym HR potrzebują gruntownego przeszkolenia z zarządzania zasobami ludzkimi.  Z przekazywanej wiedzy skorzystają także właściciele firm, którzy chcą lepiej wykorzystać potencjał swoich pracowników lub zacząć budować markę w sieci.

Kreowanie wizerunku w sieci

Pandemia COVID-19 uzmysłowiła wielu osobom, jak istotna jest sztuka autoprezentacji. Praktycznie cała komunikacja odbywała się za pośrednictwem sieci. Nasz wizerunek budujemy więc  w dużej mierze online. Nie tylko na zoomie, ale też  na FB, IG, czy Tik Toku. Na kierunku kreowanie wizerunku w sieci dowiesz się jak dbać o swój obraz w wirtualnym świecie. Tematyka kursu szczególnie powinna zainteresować artystów, grafików, właścicieli sklepów internetowych, małych przedsiębiorców, ale także dla osób chcących profesjonalnie zajmować się wizerunkiem w Internecie: przyszłych marketingowców, specjalistów ds. social media oraz PR-owców.

Czytaj więcej - Kreowanie wizerunku w sieci


Zarządzanie zasobami ludzkimi

Po 10 miesiącach nauki na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi zostaniesz specjalistą w odnajdywaniu talentów i efektywnym zarządzaniu pracą zespołów/pracowników. Kierunek Zarządzanie zasobami ludzkimi prowadzony w ramach kształcenia jednorocznego dedykowany jest dla menadżerów, dyrektorów i prezesów, którzy chcieliby nauczyć się, jak sprawnie zarządzać swoimi pracownikami. To także gratka dla osób interesujących się tematyką Human Resources wiążących swoją przyszłość z pracą w działach kadr lub działach personalnych.

Czytaj więcej - Zarządzanie zasobami ludzkimi

Własna działalność gospodarcza

Wreszcie na swoim! Własna firma to marzenie wielu osób pracujących na etacie lub na umowie zlecenie. Jak skutecznie zarządzać swoim małym przedsiębiorstwem? Jak nie zginąć w gąszczu przepisów? Tego dowiesz się na kierunku własna działalność gospodarcza. Program nauczania dostosowaliśmy do potrzeb przyszłych lub obecnych właścicielach firm/organizacji, którzy chcą dowiedzieć się jak prawidłowo kierować działalnością, aby ta przynosiła zyski.

Czytaj więcej - Własna działalność gospodarcza

Powyższe kierunki zostały uruchomione w 81 oddziałach. Pamiętaj, że zapisując się do Żaka na kierunek płatny oraz bezpłatny (np. do szkoły policealnej) zyskujesz prawo do zniżki! Więcej informacji znajdziesz tutaj


data ostatniej modyfikacji: 2021-05-24 14:04:31
Komentarze
Polityka Prywatności