aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store

Edukacja

tag
Terminy ferii:  ferie 2025, ferie 2026
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie społeczne na opiekę nad osobami starszymi i niesamodzielnymi, Żak oferuje kierunek opiekun medyczny, który przygotowuje do pracy w tym coraz bardziej poszukiwanym zawodzie. Jako zawód niezbędny w starzejącym się społeczeństwie, opiekun medyczny to idealna propozycja dla osób o dużym poczuciu empatii, które pragną realnie pomagać innym.
Masz świadectwo ukończenia szkoły średniej lub branżowej? Możesz otrzymać 1 z 500 voucherów na zakupy w serwisie Allegro. Pierwszych 500 szczęśliwców otrzyma voucher o wartości 50 zł.
Brak wykształcenia średniego utrudnia Ci rozwój zawodowy? Nie zniechęcaj się. Na naukę nigdy nie jest za późno. Z Żakiem możesz zdobyć wykształcenie średnie w rok. Poznaj eLO!
Żak przygotował promocję "Podwajamy Wiedzę". Zapisując się na roczny kurs możesz zgarnąć kurs online za 0zł. Promocja trwa do końca października.
Urodziny Żaka! Złóż życzenia i wygraj super nagrody!
Dlaczego Super Liceum jest super? Bo daje Ci darmowy dostęp do pełnej oferty kursów online. I to przez cały cykl trwania umowy. Uczysz się w liceum dla dorosłych w Żaku i dodatkowo próbujesz różnych nowych rzeczy.
Do 17 marca trwa promocja 10% rabatu na kursy roczne w Żaku.
Żak uruchomił nowy jednoroczny kurs online - E-commerce.
Żak prowadzi zimowe zapisy na kursy, kierunki policealne oraz szkolenia.
Naukę w Żaku możesz zacząć dwa razy w roku - we wrześniu lub w lutym. Aktualnie Żak prowadzi nabór zimowy. Zajęcia rozpoczną się w lutym 2023.
Zapisz się do końca października na kurs w Żaku i otrzymaj 10% zniżki.
Zapisz się do Żaka i wybierz promocję dla siebie. Do wyboru 10% rabatu lub 25% rabatu.
Rozwój zawodowy jest kluczowy dla większości pracowników. Z tego względu coraz popularniejszy staje się udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Ciekawą alternatywą może być jednak również kształcenie jednoroczne. Kiedy warto pomyśleć o takiej formie nauki, na czym ona polega i jakie są jej zalety?
Rozpoczęła się zimowa rekrutacja w Żaku. Zapisując się do szkoły policealnej, szkoły medycznej lub na kierunki w ramach kształcenia jednorocznego kształcenie rozpocznie się w lutym.
Centrum Nauki i Biznesu Żak przygotowało specjalną promocję na nowych klientów. Wystarczy, że zapiszesz się do Żaka na jedne z kierunków w ramach kształcenia jednorocznego i dostajesz od nas rabat powitalny w wysokości 25%. W skali roku oszczędzasz ponad 400 zł!
Masz duszę artysty i nie chcesz mieć problemów z zatrudnieniem? Wybierz grafikę komputerową. Obecnie jest to jeden z najbardziej pożądanych kierunków na rynku pracy.
Centrum Nauki i Biznesu Żak oferuje nowe kierunki kształcenia.
Chcesz zostać manikiurzystką? W Centrum Nauki i Biznesu Żak możesz zdobyć kwalifikacje w rok. Zapisy trwają.
Sektor spedycyjny to jeden z najszybciej rozwijających się w Polsce. Jeśli chcesz w przyszłości pracować w tym dziale to możesz wybrać kierunek Transport i logistyka w Żaku.
Centrum Nauki i Biznesu Żak zaprasza na szkolenia last minute. Początek już 20 czerwca.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności