Edukacja - artykuły

tag
Terminy: ferie 2019   ferie 2020
Jeśli wciąż próbujesz stworzyć idealną „jaskółkę”, śledzisz nowości na rynku kosmetycznym, oglądasz vlogi makijażowe i marzysz, żeby prowadzić jeden z nich, wybierz naukę na kierunku Technik usług kosmetycznych w Żaku.
Jeśli masz pomysł, który chcesz zrealizować, lecz brakuje Ci środków na jego realizację – nie czekaj! Zgłoś się do programu „Granty Żaka” i zdobądź dofinansowanie swojego projektu. Aby skorzystać z programu nie musisz być słuchaczem Żaka.
Centrum Nauki i Biznesu Żak zachęca do udziału w kursie: kadry, płace, ZUS.
Tylko do 30 marca możesz zapisać się na kierunek Technik informatyk w Centrum Nauki i Biznesu Żak.
Chcesz być konkurencyjny na rynku pracy i mieć szanse na ciekawsze i lepiej płatne zatrudnienie? Skorzystaj z pakietów korzyści w Żaku. Jest to oferta szkoły, która obejmuje kształcenie na dwóch lub więcej podobnych do siebie kierunków.
Nauka na dwóch kierunkach – podstawowym i komplementarnym – to wyższe kwalifikacje, pełniejsze zrozumienie potrzeb pacjentów i większa szansa na dobrą pracę. Szkoły Żak oferują Pakiet Korzyści, czyli promocję, która pozwoli Ci uczyć się jednocześnie na kierunku opiekun medyczny i dodatkowym kierunku na bardzo atrakcyjnych warunkach.
Centrum Nauki i Biznesu Żak nadal prowadzi zapisy do szkoły. Rekrutacja trwa do 31 października.
Trwa rekrutacja na rok 2018/2019 w Centrum Nauki i Biznesu Żak.
Trwają zapisy do szkół policealnych Żak. Jesteś zainteresowany? Sprawdź aktualną ofertę edukacyjną, w której znalazło się kilka nowych kierunków.
Słuchacze szkoły policealnej Żak zdobywają praktyczną wiedzę i zawody, na które panuje realne zapotrzebowanie na rynku pracy. Jednym z takich zawodów jest instruktor terapii uzależnień. Kierunek przygotowujący do pracy w tym niszowym zawodzie został stworzony tak, aby odpowiedzieć na oczekiwania pracodawców. Słuchaczem można zostać po ukończeniu nauki w liceum ogólnokształcącym, technikum lub liceum dla dorosłych.
Nadal są wolne miejsca w Centrum Nauki i Biznesu Żak. Zapisy trwają do 31 października 2017 roku.
W Centrum Nauki i Biznesu Żak możesz w 2 lata zdobyć tytuł Technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Nauka na kierunku jest bezpłatna.
Centrum Nauki i Biznesu Żak zachęca do zapisów na kierunek Technik drogownictwa. Nauk trwa dwa lata i prowadzona jest w trybie zaocznym
Chcesz zdobyć zawód w jeden rok? Zapisz się do Centrum Nauki i Biznesu Żak. Rekrutacja trwa tylko do 31 października.
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
PUM_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Studia w Collegium Civitas
miniatura
Polityka Prywatności