Edukacja - informacje

tag
Terminy ferii:  ferie 2023, ferie 2024
Zapisz się do Żaka i wybierz promocję dla siebie. Do wyboru 10% rabatu lub 25% rabatu.
Rozwój zawodowy jest kluczowy dla większości pracowników. Z tego względu coraz popularniejszy staje się udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Ciekawą alternatywą może być jednak również kształcenie jednoroczne. Kiedy warto pomyśleć o takiej formie nauki, na czym ona polega i jakie są jej zalety?
Rozpoczęła się zimowa rekrutacja w Żaku. Zapisując się do szkoły policealnej, szkoły medycznej lub na kierunki w ramach kształcenia jednorocznego kształcenie rozpocznie się w lutym.
Centrum Nauki i Biznesu Żak przygotowało specjalną promocję na nowych klientów. Wystarczy, że zapiszesz się do Żaka na jedne z kierunków w ramach kształcenia jednorocznego i dostajesz od nas rabat powitalny w wysokości 25%. W skali roku oszczędzasz ponad 400 zł!
Masz duszę artysty i nie chcesz mieć problemów z zatrudnieniem? Wybierz grafikę komputerową. Obecnie jest to jeden z najbardziej pożądanych kierunków na rynku pracy.
Centrum Nauki i Biznesu Żak oferuje nowe kierunki kształcenia.
Chcesz zostać manikiurzystką? W Centrum Nauki i Biznesu Żak możesz zdobyć kwalifikacje w rok. Zapisy trwają.
Sektor spedycyjny to jeden z najszybciej rozwijających się w Polsce. Jeśli chcesz w przyszłości pracować w tym dziale to możesz wybrać kierunek Transport i logistyka w Żaku.
Centrum Nauki i Biznesu Żak zaprasza na szkolenia last minute. Początek już 20 czerwca.
Centrum Nauki i Biznesu Żak prowadzi kształcenie jednoroczne. Już po 10 miesiącach nauki możesz zdobyć ciekawy zawód, na który jest zapotrzebowanie na rynku pracy.
Są jeszcze ostatnie wolne miejsca w Żaku. Rekrutacja trwa do 31 października.
Centrum Nauki i Biznesu Żak przygotowało dla kandydatów 300zł na wyprawkę szkolną. Termin składania wniosków: 30 listopada 2019.
Jeśli wciąż próbujesz stworzyć idealną „jaskółkę”, śledzisz nowości na rynku kosmetycznym, oglądasz vlogi makijażowe i marzysz, żeby prowadzić jeden z nich, wybierz naukę na kierunku Technik usług kosmetycznych w Żaku.
Jeśli masz pomysł, który chcesz zrealizować, lecz brakuje Ci środków na jego realizację – nie czekaj! Zgłoś się do programu „Granty Żaka” i zdobądź dofinansowanie swojego projektu. Aby skorzystać z programu nie musisz być słuchaczem Żaka.
Centrum Nauki i Biznesu Żak zachęca do udziału w kursie: kadry, płace, ZUS.
Tylko do 30 marca możesz zapisać się na kierunek Technik informatyk w Centrum Nauki i Biznesu Żak.
Chcesz być konkurencyjny na rynku pracy i mieć szanse na ciekawsze i lepiej płatne zatrudnienie? Skorzystaj z pakietów korzyści w Żaku. Jest to oferta szkoły, która obejmuje kształcenie na dwóch lub więcej podobnych do siebie kierunków.
Nauka na dwóch kierunkach – podstawowym i komplementarnym – to wyższe kwalifikacje, pełniejsze zrozumienie potrzeb pacjentów i większa szansa na dobrą pracę. Szkoły Żak oferują Pakiet Korzyści, czyli promocję, która pozwoli Ci uczyć się jednocześnie na kierunku opiekun medyczny i dodatkowym kierunku na bardzo atrakcyjnych warunkach.
Centrum Nauki i Biznesu Żak nadal prowadzi zapisy do szkoły. Rekrutacja trwa do 31 października.
Trwa rekrutacja na rok 2018/2019 w Centrum Nauki i Biznesu Żak.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności