Terminy:  ferie 2022

Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości

Dział: edukacja

Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości to ogólnopolski konkurs skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych, który organizowany jest przez członków Studenckiego Forum Business Centrę Club. Tegoroczna, XVI już, edycja konkursu zostanie w całości przeprowadzona w formie online.

Celem projektu jest pogłębienie wiedzy młodzieży ze środowiska biznesowego, a także wyposażenie ich w podstawową wiedzę menedżerską i umiejętności przedsiębiorcze.

Podczas każdej edycji uczestnicy mają okazję brać udział w warsztatach czy ciekawych prelekcjach prowadzonych przez znane osoby, ale także zdobywać nową wiedzę i kształtować swoją przedsiębiorczą postawę.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zgłosić 3-osobową drużynę, przed którą czekają 2 etapy. W swoich drużynach uczniowie rozwiązują przygotowany Case Study, tzw. rozwiązanie problemu, przed jakim stoją przedsiębiorcy w realiach biznesowych. Dzięki temu licealiści mogą poczuć się jak właściciele firm lub menedżerowie.

  • Etap I (online) trwa od 12-26 marca 2021 r.,
  • Etap II (finał ogólnopolski) odbędzie się 17 kwietnia 2021 r., gdzie zmierzy się 20 najlepszych drużyn z całej Polski.

Wygrywa ta drużyna, która wykaże się kreatywnością oraz umiejętnością efektywnego wykorzystania zdobytej wiedzy ekonomicznej i przedstawi najlepsze rozwiązanie.


data ostatniej modyfikacji: 2021-02-16 09:27:35
Komentarze
Polityka Prywatności