Terminy ferii:  ferie 2023, ferie 2024

„What science looks like” - konkurs na maskotkę Lubelskiego Festiwalu Nauki

Organizatorzy XVII edycji Lubelskiego Festiwalu Nauki, który odbędzie się w dniach 17–24 września 2021 roku pod hasłem „Nauka bez granic. Enjoy science!”, serdecznie zapraszają do udziału w pierwszym konkursie odbywającym się w ramach wydarzenia. Nosi on tytuł „What science looks like” i polega na wyłonieniu najlepszego projektu graficznego – prototypu maskotki Lubelskiego Festiwalu Nauki.

Maskotka zostanie przeznaczona do celów identyfikacyjnych oraz reklamowych i będzie stanowiła znak rozpoznawczy Festiwalu. Powinna odzwierciedlać najważniejsze wartości LFN, a także zachęcać do nauki i budować pozytywne emocje z nim związane. Najlepszy pomysł doczeka się pełnej realizacji. Konkurs ma charakter otwarty, w tym również międzynarodowy. Jest on skierowany do dzieci, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, studentów oraz osób dorosłych.

Na autora zwycięskiego projektu czeka atrakcyjna nagroda w wysokości 2000 zł brutto. Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 7 marca br. przez formularz znajdujący się na stronie www.umcs.pl. Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na stronach internetowych UMCS i Lubelskiego Festiwalu Nauki oraz w mediach społecznościowych najpóźniej do 31 marca 2021 roku.

*Lubelski Festiwal Nauki to wydarzenie z kilkunastoletnią tradycją, które rokrocznie skupia kilkadziesiąt tysięcy pasjonatów szeroko rozumianej nauki. Inicjatywa i ludzie w niej uczestniczący tworzą niezwykłą  atmosferę, pełną radości płynącej z odkrywania fascynujących tajemnic otaczającego nas świata.

data ostatniej modyfikacji: 2021-01-18 10:05:40
Komentarze
Polityka Prywatności