Edukacja - artykuły

Terminy: ferie 2019   ferie 2020

Disney English - kursy angielskiego w Profi-Lingua

Dział: edukacja

Odkryj innowacyjne lekcje z bohaterami Disneya: przyjazne, magiczne i skuteczne. Zobacz, jak nowoczesne mogą być zajęcia angielskiego dla dzieci. Unikalne połączenie nauki z zabawą, ruchu i tańca z zadaniami wykonywanymi na tablicy interaktywnej oraz indywidualne podejście lektora-animatora gwarantują ogromne zaangażowanie dzieci i efekty w postaci coraz lepszej znajomości języka.

Stworzony przez specjalistów kurs umożliwia pełne zanurzenie w języku angielskim poprzez gry, piosenki i fragmenty znanych seriali i filmów Disneya. Tablice interaktywne, które wykorzystujemy w trakcie zajęć, sprawiają, że zajęcia stają się jeszcze bardziej angażujące i emocjonujące. Każde dziecko jest otoczone indywidualną troską, co jest możliwe do osiągnięcia dzięki małym grupom, regularnym raportom i stałemu kontaktowi z lektorem. Dbamy również o rodziców, oferując im wsparcie w postaci materiałów kursowych w wersji angielskiej i polskiej.

Dlaczego Disney English?

  • Jest to potwierdzona przez ekspertów w nauczeniu dzieci metoda przyswajania języka obcego
  • Angażujący świat Disneya pozwala dzieciom na szybsze przyswojenie nowego słownictwa
  • Wykwalifikowani lektorzy tworzą ciepłą atmosferę
  • Tablice interaktywne oraz bajecznie kolorowe materiały urozmaicają zajęcia

Metoda Disney English

Jest to nowoczesny program, dzięki któremu dzieci efektywnie uczą się języka angielskiego. Dobrze znani bohaterowie z filmów Disneya towarzyszą metodykom oraz profesjonalnej kadrze w nauczaniu najmłodszych. Metoda Disney English bazuje na ISA (Immersion Storytelling Approach), polegającej na zanurzeniu słuchaczy w angażującej opowieści. Jest to potwierdzone naukowo, że taki sposób prowadzenia ucznia daje najlepsze efekty.

Disney English bazuje na teorii Inteligencji Wielorakich – która głosi, że dziecko potrzebuje różnorodnych bodźców do zrównoważonego rozwoju. Jej autor, Howard Gardner wyróżnia osiem rodzajów inteligencji: muzyczną, językową, etc. Dzieci, które uczestniczą w zajęciach są w stanie lepiej zapamiętywać nowe informacje. Każdy rodzaj inteligencji jest stymulowany przez inną aktywność – piosenki uaktywniają inteligencję muzyczną, warsztaty grupowe rozwijają umiejętności interpersonalne, a zdolności przestrzenne są budowane poprzez nowoczesną technologię.


data ostatniej modyfikacji: 2018-08-31 11:00:23
Komentarze

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
boks_2015_uniwersalny.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
Wy__sza_Szko__a_Mened__erska_boks_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie 05
Polityka Prywatności