Terminy:  ferie 2021, ferie 2022

Konkurs plastyczny dla dzieci - portret rośliny miododajnej

Jak co roku w okresie wakacyjnym Ogród Botaniczny UMCS zaprasza na „Święto Pszczół”. Tym razem wydarzenie odbędzie się 5 sierpnia 2018 r. Tego dnia uczestnicy pokłonią się dzikim owadom zapylającym w naszych ogrodach i porozmawiają o tym, w jaki sposób każdy z nas może im pomóc. A już teraz organizatorzy zachęcają przedszkolaków i dzieci ze szkół podstawowych wraz z rodzicami do wzięcia udziału w „pszczelim konkursie”.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wykonania pracy plastycznej, której tematem będzie roślina miododajna. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci do lat 12 mieszkające na terenie województwa lubelskiego. Celem inicjatywy jest zainteresowanie najmłodszych tematyką pomocy pszczół, zwiększenie wiedzy o roślinach miododajnych, nauka obserwacji przyrody, a przy tym rozwijanie talentów artystycznych i twórczego myślenia u dzieci.

Prace można nadsyłać pocztą na adres organizatora (Ogród Botaniczny UMCS, ul. Sławinkowska 3, 20-810 Lublin) lub dostarczyć osobiście do siedziby Ogrodu. Do każdej z nich należy dołączyć także formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie opiekuna.

Termin złożenia prac mija 5 sierpnia 2018 r. o godz. 12:00.
Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie www.ogrod.umcs.pl Dodatkowe informacje można także uzyskać pod nr tel. 81 743 49 00.data ostatniej modyfikacji: 2018-07-26 12:14:30
Komentarze
Polityka Prywatności