Edukacja - artykuły

Terminy: ferie 2019   ferie 2020

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej w WSB

Konkurs odbędzie się 8 marca w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej przy ul. Cieplaka 1C.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz policealnych z terenu całego kraju, którzy kształcą się w zawodach z branży TSL, m.in. technik logistyk, technik spedytor, technik eksploatacji portów i terminali. Inicjatywa cieszy się dużym prestiżem i niesłabnącym zainteresowaniem wśród uczniów pasjonujących się problematyką branży TSL. We wszystkich edycjach Konkursu udział wzięło ponad 1200 uczniów z 16 województw.

Nagrodą główną w Konkursie jest Złoty Indeks Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, uprawniający do bezpłatnych studiów inżynierskich na kierunku Logistyka oraz staże i wizyty studyjne w czołowych przedsiębiorstwach logistycznych.

ZOBACZ FOTORELACJĘ Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI KONKURSU

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej jest przedsięwzięciem, którego głównym celem jest wyróżnienie szczególnie uzdolnionych uczniów, a także - biorąc pod uwagę niebagatelną rolę i znaczenie logistyki w gospodarce krajowej i zagranicznej - promocja kształcenia na kierunkach branży TSL.

Doceniając wagę doświadczenia i wiedzy praktycznej, jakiego wymaga się dziś na rynku pracy od absolwentów uczelni wyższych, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej kształci wysoko wykwalifikowane kadry logistyków w oparciu o praktyczne programy kształcenia, a także umożliwia odbywanie praktyk i staży w wiodących firmach logistycznych współpracujących z Uczelnią.

Inicjatywa stanowi doskonałą okazję do spotkania uczniów, nauczycieli, przedstawicieli świata praktyki gospodarczej i biznesu, a także naukowców - specjalistów z zakresu logistyki.


data ostatniej modyfikacji: 2018-02-08 13:40:30
Komentarze

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
boks_2015_uniwersalny.jpg
ef_220.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
misjaUJ_220_Cezary.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku - 10
miniatura UTH 05
Polityka Prywatności