Edukacja - artykuły

Terminy: ferie 2019   ferie 2020

Zimowe półkolonie językowe w Just Time

Ośrodek Nauczania Języków Obcych Just Time organizuje zimowe półkolonie językowe dla dzieci, które odbędą się w dniach 15-19 stycznia 2018 roku.

Organizatorzy zapewniają:
  • profesjonalną opiekę nad dziećmi w godz. 8:00-17:00
  • grupy maksymalnie 10 osobowe
  • II śniadanie, obiad i podwieczorek
  • naukę języka angielskiego w naturalnych dla dzieci sytuacjach
  • angielski z Native Speakers
  • zajęcia artystyczne
  • pamiątkowe zdjęcia
Półkolonie dla dzieci - plan
Zajęcia opierają się na grach i zabawach językowych z wykorzystaniem elementów muzycznych, ruchowych i artystycznych. Dzieci są dzielone na grupy według wieku i umiejętności językowych. Celem jest stworzenie naturalnego środowiska do posługiwania się językiem angielskim.

Zajęcia dla 7-9 latków:
Zajęcia językowe mają formę warsztatowo-projektową, w ramach których dzieci przygotowują rozmaite prezentacje, projekty, plakaty, wykonują proste i bardzo ciekawe doświadczenia chemiczne i fizyczne opisując poszczególne działania, grają w gry planszowe, które w naturalny sposób zachęcają do mówienia. Kolejną inspiracją do uczenia się są krótkie filmiki w języku angielskim np. 'mother goose club' - doskonałe narzędzie do osłuchania się i powtarzania usłyszanych słów i zwrotów.


Zajęcia dla 10-13 latków
W ramach zajęć przedpołudniowych wprowadzany jest temat przewodni dnia oraz ćwiczenia struktur językowych z nim związanych poprzez gry, krótkie dialogi, symulacje językowe.
Popołudniowe zajęcia to najczęściej tematyczne projekty językowe integrujące wszystkie dzieci np. klubik filmowy, w ramach którego dzieci oglądają krótki film, następnie omawiają bohaterów, nazywając ich uczucia, opisując przeżycia, wymyślają inne zakończenie filmu, wykorzystują elementy dramy - odgrywają wybraną scenkę filmową. Oprócz tego bawią się w kalambury, "milionerów", rozwiązują ciekawe zagadki językowe.
Na poprzednich turnusach hitem był pokaz mody i zajęcia 'The Eco-Fashion Show' gdzie dzieci samodzielnie projektowały i szyły stroje przerabiając używane "ciuchy". W międzyczasie poznawały angielskie słownictwo z zakresu szycia i projektowania, ćwiczyły proste rozmowy sytuacyjne.
Na każdym turnusie hitem jest również 'Master Chef', podczas którego dzieci samodzielnie przygotowują dania lub "zdrowe" słodkie przekąski.


W ramach rozrywki plenerowej przygotowano zabawy sportowe na świeżym powietrzu oraz wyjście do Parku Trampolin:)

Miejsce i terminy półkolonii:
Szkoła Językowa "Just Time"
ul. Świętokrzyska 20, 00-002 Warszawa

turnus zimowy: 15-19.01.2018r

Koszt - 560 zł

Zniżki:
  • dla uczestników z poprzedniego roku cena 520 zł
  • przy zapisie rodzeństwa zniżka 30zł na każde dziecko:)

data ostatniej modyfikacji: 2017-11-22 11:00:25
Komentarze

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
ef_220.jpg
boks_2015_uniwersalny.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSZUiE-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura wydział Wzornictwa, autor: Marek Żermoski
miniatura
Polityka Prywatności