Edukacja - artykuły

ZGŁOSZENIA DO “LIGI STAROŻYTNICZEJ”

Rusza XI edycja „Ligi starożytniczej” organizowanej przez Katedrę Filologii Klasycznej UMK, Oddział Toruński Polskiego Towarzystwa Filologicznego oraz Fundację Traditio Europae przy współpracy Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego. Zgłoszenia będą przyjmowane do 6 października.

"Liga starożytnicza" to program edukacyjny skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Jego celem jest popularyzacja wiedzy o kulturze antycznej, rozbudzanie i pogłębianie zainteresowań antykiem oraz kształtowanie wśród młodzieży świadomości wspólnej tradycji europejskiej.

7 spotkań w ramach "Ligi starożytniczej" odbywać się będzie w jedną sobotę każdego miesiąca od października do maja (z wyjątkiem grudnia) w budynkach Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, o godz. 11:00 (szczegółowy terminarz zostanie przedstawiony na pierwszym spotkaniu).

Zgłoszenia (z imieniem i nazwiskiem ucznia, nazwą Szkoły i klasą, nazwiskiem wychowawcy bądź nauczyciela kierującego, kontaktowym numerem telefonu oraz adresem e-mail ucznia) należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: ligastarozytnicza@interia.eu.

Wszystkie informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie www.traditio-europae.org.


data ostatniej modyfikacji: 2017-10-04 13:33:06
Komentarze

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
JPEdukacja_220_pytania.gif
boks_2015_uniwersalny.jpg
ef_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
UMK_220_1.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura studenci