Edukacja - artykuły

Terminy: ferie 2019   ferie 2020

ZGŁOSZENIA DO “LIGI STAROŻYTNICZEJ”

Rusza XI edycja „Ligi starożytniczej” organizowanej przez Katedrę Filologii Klasycznej UMK, Oddział Toruński Polskiego Towarzystwa Filologicznego oraz Fundację Traditio Europae przy współpracy Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego. Zgłoszenia będą przyjmowane do 6 października.

"Liga starożytnicza" to program edukacyjny skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Jego celem jest popularyzacja wiedzy o kulturze antycznej, rozbudzanie i pogłębianie zainteresowań antykiem oraz kształtowanie wśród młodzieży świadomości wspólnej tradycji europejskiej.

7 spotkań w ramach "Ligi starożytniczej" odbywać się będzie w jedną sobotę każdego miesiąca od października do maja (z wyjątkiem grudnia) w budynkach Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, o godz. 11:00 (szczegółowy terminarz zostanie przedstawiony na pierwszym spotkaniu).

Zgłoszenia (z imieniem i nazwiskiem ucznia, nazwą Szkoły i klasą, nazwiskiem wychowawcy bądź nauczyciela kierującego, kontaktowym numerem telefonu oraz adresem e-mail ucznia) należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: ligastarozytnicza@interia.eu.

Wszystkie informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie www.traditio-europae.org.


data ostatniej modyfikacji: 2017-10-04 13:33:06
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
ATAS_220.gif
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
Polityka Prywatności