Edukacja - artykuły

Terminy: ferie 2019   ferie 2020

KONKURS STATYSTYCZNY DLA UCZNIÓW

Jeśli jesteś uczniem szkół gimnazjalnych województwa kujawsko-pomorskiego zgłoś swój udział w I edycji konkursu "Ciekawość - pierwszy stopień do statystyki", którego pierwszy etap trwa do 29 stycznia. Do wygrania między innymi tablet, smartfon i aparat.

Zadanie konkursowe jest dwuetapowe i polega na samodzielnym przygotowaniu w pierwszym etapie referatu pod tytułem "Statystyka, Mój Region i Ja" z wykorzystaniem danych statystycznych dotyczących województwa kujawsko-pomorskiego. Pracę należy przesłać do 29 stycznia 2016 r. Do finałowego, drugiego etapu zaproszonych zostanie sześciu uczniów - autorów najwyżej ocenionych prac. Zakwalifikowani do drugiego etapu uczniowie samodzielnie przygotują i przedstawią prezentację swojej pracy przesłanej w ramach I etapu konkursu. Prezentacje oraz ogłoszenie wyników odbędzie się 21 marca 2016 r.

Atrakcyjne nagrody przewidziano dla wszystkich uczestników II etapu, są to między innymi tablet, smartfon i aparat fotograficzny.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej (www.bydgoszcz.stat.gov.pl). Konkurs organizuje Urząd Statystyczny w Bydgoszczy pod patronatem między innymi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

O UMK


data ostatniej modyfikacji: 2016-09-02 21:03:44
Komentarze

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
JPEdukacja_220_pytania.gif
ef_220.jpg
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni - 4
miniatura Gala absolwenta 2016 - 06
Polityka Prywatności