Edukacja - artykuły

Terminy: ferie 2019   ferie 2020

Mikołajki z rybką Mini-Mini w Focus Mall Bydgoszcz

W weekend mikołajkowy, 5 i 6 grudnia od godziny 11:00 do 17:00 zabawy dla najmłodszych w Focus Mall Bydgoszcz poprowadzi Rybka z kanału dziecięcego MiniMini+, która w tym roku obchodzi swoje 12 urodziny. Dzieci będą mogły zrobić sobie z nią zdjęcie oraz wziąć udział w wielu zaplanowanych na ten dzień konkursach i atrakcjach.

Na terenie centrum zostanie przygotowanych kilka stoisk tematycznych, m.in. kącik edukacyjny, plastyczny, fotobudka oraz Kino Przedszkolaka MiniMini+. W każdym z nich animatorzy przygotują szereg zajęć i aktywności, za których wykonanie dzieci otrzymają pieczątki i naklejki. Każde dziecko, które wykona odpowiednią ilość zadań, otrzyma atrakcyjną nagrodę lub tematyczny upominek od Rybki MiniMini.

W ten wyjątkowy dzień chcemy zaprosić dzieci i rodziców do wspólnej zabawy, połączonej z edukacją. Mamy nadzieję, że obecność Rybki MiniMini będzie dla nich sympatyczną niespodzianką, która sprawi, że tegoroczne Mikołajki zapamiętają dobrze i na długo. W naszym centrum z okazji Mikołajek będzie można skorzystać również z wielu innych atrakcji, i zapewniamy, że nie tylko dzieci znajdą tego dnia coś ciekawego dla siebie - mówi Anna Jankowska, zastępca dyrektora Focus Mall Bydgoszcz.

Atrakcje mikołajkowe dla dzieci zostaną zlokalizowane na parterze galerii, w pobliżu salonów sieci Smyk i Mango. Korzystanie z nich jest w pełni bezpłatne. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej: www.focusmall-bydgoszcz.pl.


data ostatniej modyfikacji: 2015-12-01 10:37:53
Komentarze

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg
ef_220.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura https://jesion.studentnews.eu/img/uczelnie/a602/g/p3864.jpg
miniatura
Polityka Prywatności