aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store
Terminy ferii:  ferie 2025, ferie 2026

Pochwal się swoim świadectwem i zgarnij voucher Allegro!

Allegro i Żak
Strona www: zak.edu.pl/szkoly
Dział: edukacja

Absolwenci szkół Żaka mają wyjątkową okazję do otrzymania dodatkowego wsparcia finansowego w formie vouchera zakupowego. W ramach akcji "Pochwal się swoim świadectwem i zgarnij voucher Allegro!" Żak oferuje pierwszym 500 absolwentom, którzy zechcą podzielić się swoim osiągnięciem edukacyjnym, voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie.

 Aby zakwalifikować się do otrzymania tego doładowania, uczestnicy muszą najpierw zapoznać się z ofertą Żaka, co stanowi pierwszy krok do wzięcia udziału w promocji. Kolejnym etapem jest wypełnienie dostępnego online formularza aplikacyjnego. Kluczowym jednak warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktualnego świadectwa ukończenia szkoły. Absolwenci, wyposażeni w wymagane dokumenty, powinni udać się do sekretariatu Żaka, aby tam dokonać weryfikacji swojego statusu oraz odebrać voucher.

 Inicjatywa ta stanowi formę uznania dla młodych ludzi, którzy z sukcesem zakończyli kolejny etap swojej edukacji. Voucher, choć nie gwarantuje dużych zmian życiowych, może stać się miłym gestem pozwalającym na zakup upragnionego przedmiotu lub po prostu być małym prezentem :)

Więcej na stronie Żaka:

https://zak.edu.pl/szkoly


ostatnia zmiana: 2024-03-21
Komentarze
Polityka Prywatności