aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store
Terminy ferii:  ferie 2025, ferie 2026

Wykształcenie średnie w rok? Z Żakiem to możliwe!

Dział: edukacja

Brak wykształcenia średniego utrudnia Ci rozwój zawodowy? Nie zniechęcaj się. Na naukę nigdy nie jest za późno. Z Żakiem możesz zdobyć wykształcenie średnie w rok. Poznaj eLO!

Chcesz awansować lub zmienić pracę? A może planujesz wybrać się na studia? Nie musisz poświęcać czterech lat na naukę, żeby zdobyć wykształcenie średnie. W ofercie Żaka znajdziesz eLO – kurs online dla dorosłych, dzięki któremu średnie zdobędziesz nawet w 10 miesięcy.

eLO, czyli średnie w rok – jak to działa?

Czas i wiedza są bezcenne. Dzięki eLO w Żaku możesz zdobyć wykształcenie średnie szybciej niż w tradycyjnej szkole. W Żaku proces nauki odbywa się zdalnie. Dzięki temu łatwiej będzie Ci połączyć edukację z pracą, wychowywaniem dzieci czy innymi obowiązkami domowymi.

W ramach eLO uczestniczysz w zajęciach zgodnych z wymaganiami podstawy programowej kształcenia ogólnego. Masz dostęp do lekcji na żywo z nauczycielem, materiałów wideo, testów, quizów i prezentacji. W ciągu niecałego roku opanujesz materiały z 11 przedmiotów, takich jak matematyka, język polski czy język angielski.

Po ukończeniu kursu przystępujesz do egzaminów OKE – my zajmujemy się za Ciebie wszelkimi formalnościami. Po zdaniu wszystkich egzaminów otrzymasz oficjalne świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego. Gotowe!

Jak zapisać się do eLO?

Wystarczy, że masz ukończone 18 lat i posiadasz świadectwo ukończenia gimnazjum lub ośmioletniej szkoły ‎podstawowej. Nie musisz spełniać żadnych dodatkowych warunków, żeby zapisać się do eLO w Żaku! Całą procedurę rejestracji można łatwo przeprowadzić online, a nasi opiekunowie służą pomocą w dopełnieniu wszelkich formalności.

Zapisz się online: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online. Czekamy na Ciebie! Zdobycie wykształcenia średniego jest łatwiejsze, niż sądzisz.   


ostatnia zmiana: 2024-01-23
Komentarze
Polityka Prywatności