aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store
Terminy ferii:  ferie 2025, ferie 2026

Niezapomniane Ferie ze Sprachcaffe: Wyjazd Językowy dla Młodzieży do Londynu!

Dział: edukacja

Zima to magiczny czas, pełen nowych przygód i niezapomnianych wrażeń. Zamiast tradycyjnych ferii narciarskich, zanurz się w fascynujący świat języka angielskiego i kultury brytyjskiej z wyjątkowym programem - PROMOCJĄ ZIMOWĄ DLA MŁODZIEŻY W LONDYNIE od Sprachcaffe!

Co Oferuje Promocja Zimowa Sprachcaffe? Skorzystaj ze specjalnej obniżonej ceny i ciesz się pełnym pakietem za jedyne 3570 PLN na tydzień*. Co zawiera oferta?

  1. Zakwaterowanie w Rodzinie Goszczącej: Poczuj się jak w domu, mieszkając u lokalnej rodziny. To doskonała szansa na zanurzenie się w brytyjskiej kulturze i utrwalenie swoich umiejętności językowych w autentycznym środowisku.

  2. Kurs Standardowy: Doskonal swoje umiejętności językowe pod okiem doświadczonych nauczycieli. Lekcje są nie tylko skuteczne, ale także pełne inspirujących interakcji.

  3. Nadzór: Bezpieczeństwo uczestników jest priorytetem. Bedzie zapewniony profesjonalny nadzór, który pozwala rodzicom spać spokojnie.

  4. Standardowy Pakiet Rekreacyjny: Wzbogać swój czas wolny o fascynujące atrakcje, zobacz najciekawsze miejsca, które może zaoferować tylko Londyn.

  5. Transfer: Bezproblemowy przejazd z lotniska do rodziny goszczącej i z powrotem.

Ważne Informacje: Oferta jest przeznaczona dla wyjazdów pomiędzy 14. stycznia - 3. lutego 2024. Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z rezerwacją swojego miejsca na tę wyjątkową przygodę.

Zmień perspektywę swoich ferii zimowych i połącz przyjemne z pożytecznym! Zamiast nart, wybierz Londyn - miejsce, gdzie każdy krok to nowa możliwość do nauki, odkrywania kultury i dobrej zabawy.

*Oferta nie obejmuje biletów lotniczych. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś na stronie Sprachcaffe i przygotuj się na zimową przygodę życia!

Do zobaczenia w Londynie!


ostatnia zmiana: 2023-12-22
Komentarze
Polityka Prywatności