Terminy:  ferie 2022

Konkurs „Talent za talent”

Stowarzyszenie Cognitis już po raz XII organizuje konkurs „Talent za talent”. Jest to propozycja dla uczniów ostatniej klasy szkoły średniej, którzy wykazują się na co dzień inicjatywą, działają w wolontariacie, a także podejmują się dodatkowych aktywności tj. udział w olimpiadach i konkursach, harcerstwo, działalność społeczna. „Talent za talent” jest jednym z niewielu konkursów, który nagradza uczniów za ich dotychczasowe działania oraz osiągnięcia, a także wspiera w dalszym rozwoju.

Jeśli jesteś tegorocznym maturzystą, masz na swoim koncie sukcesy naukowe lub udzielasz się w różnych organizacjach, projektach ta inicjatywa jest właśnie dla Ciebie!

  • sukcesy naukowe
  • działania w projektach
  • konkursy i olimpiady
  • harcerstwo i wolontariat
  • młodzieżowe rady miast/ dzielnic
  • umiejętność pracy w grupie i kierowania zespołem
  • i inne podobne aktywności .

Jeżeli dotyczy Cię choć jedna kategoria koniecznie aplikuj!

Na najlepszych czekają ciekawe nagrody rzeczowe.

Konkurs składa się z trzech etapów:

I etap – złożenie formularza elektronicznego, w którym kandydaci dzielą się swoimi doświadczeniami i osiągnięciami. Zadaniem pierwszego etapu jest również rozwiązanie case study.

II etap – rozmowa rekrutacyjna oraz assessment center – wybranych 24 uczestników bierze udział w spotkaniu, podczas którego sprawdzane są ich umiejętności podejmowania inicjatywy, przewodzenia i zaangażowania w grupie.

III etap – gala finałowa – poprzedzona warsztatami dla uczestników II etapu. Gala Finałowa to również ostatni, trzeci etap konkursu, w którym 7 Finalistów czeka wygłoszenie prezentacji, podejmujących temat przywództwa. Również podczas Gali, uroczyście kończącej kolejną edycję konkursu, wyłaniany jest zwycięzca.

Rekrutacja trwa do 7 marca!

Link do formularza aplikacyjnego: https://tiny.pl/rj7pl

Więcej informacji znajdziecie na:

Facebooku Talent za Talent - https://www.facebook.com/talent.za.talent

oraz stronie - http://cognitis.pl/projekty/talent-za-talent/o-projekcie


data ostatniej modyfikacji: 2021-02-04 10:23:25
Komentarze
Polityka Prywatności