Terminy:  ferie 2021, ferie 2022

Projekt DeBBaty

Tag: SGH
Dział: edukacja

Projekt DeBBaty to inicjatywa organizowana z ramienia Samorządu Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie we współpracy z Fundacją Forum Rozwoju Młodych i Fundacją Nowy Głos.Wyróżnia się ona swoją formułą na skalę ogólnopolską. Łączy w sobie turniej debat oksfordzkich i cyklszkoleń projektowych dla licealistów.

W projekcie udział bierze12 miast w Polsce, podczas tegorocznej V edycji będą to Opole, Wrocław, Bielsko –Biała, Suwałki, Radom, Lublin, Rzeszów, Katowice, Olsztyn,Kielce, Toruń oraz Łódź. W każdym z tych miast organizowane są własne dwudniowe wydarzenia, na które składają się turnieje eliminacyjne oraz szkolenia obejmujące kompetencje miękkie, w których uczestniczyć mogą zarówno debatanci, jak i uczniowie szkół oraz nauczyciele. Co więcej, na kilka tygodni przed turniejem eliminacyjnym w każdym mieście odbywa się szkolenie z zakresu debat oksfordzkich prowadzone przez reprezentanta Fundacji Nowy Głos. Dzięki temu uczniowie, którzy po raz pierwszy stykają się z tematem debat oksfordzkich również mają szansę wziąć udział w turnieju.
Całość projektu wieńczy Wielki Finał, który odbędzie się 25-26września2020 roku w formie online. Do rywalizacji staną najlepsze zespoły wyłonione podczas turniejów eliminacyjnych.

data ostatniej modyfikacji: 2020-09-25 10:03:05
Komentarze
Polityka Prywatności