Terminy:  ferie 2021, ferie 2022

Viessmann sponsorem PreZero Grand Prix

Grupa Viessmann – wiodący producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na świecie został Sponsorem cyklu PreZero Grand Prix.W ramach PreZero Grand Prix drużyny PlusLigi, TAURON Ligi i TAURON 1. Ligi będą rywalizować na piachu, w wyjątkowych miastach i w pięknym otoczeniu. Siatkarki i siatkarze najpierw zawitają do Krakowa (24-26 lipca, kompleks sportowy KS Wanda Kraków, ul. Bulwarowa 39), tydzień później będą rywalizować w stolicy (31 lipca-2 sierpnia, Monta Beach Volley Club). Wielki finał rozgrywany będzie w Gdańsku (7-9 sierpnia, LOTOS Stadion Letni Gdańsk).– Bardzo się cieszę, że do grona przyjaciół ligowej siatkówki dołącza tak znana na świecie marka, jak Grupa Viessmann – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki. – PreZero Grand Prix ma być dynamiczne, widowiskowe i przyjemne dla kibiców. Dzięki wsparciu naszego Sponsora stworzymy coś zupełnie nowego w naszej ligowej siatkówce. Wierzę, że wspólna praca przyniesie doskonałe efekty – dodaje.– Cieszę się, że dołączyliśmy do grona sponsorów i staliśmy się częścią tak wspaniałych zawodów, jakimi są PreZero Grand Prix – powiedział Sebastian Walerysiak, Prezes Zarządu firmy Viessmann Sp. z o.o.  – Wszystkie sponsorowane przez nas wydarzenia sportowe odzwierciedlają wartości firmy i realizują jej misję, ponieważ fantastyczne osiągnięcia sportowe i produkty najwyższej klasy łączy to samo: ciężka praca, jasny cel i nieustępliwość w dążeniu do niego oraz niesamowita ambicja. Wszystkich wielbicieli piłki siatkowej już teraz zapraszam do wspólnego przeżywania wielkich, sportowych emocji – dodaje.Warto dodać, że Grupa Viessmann od lat wspiera sport wyczynowy, a także młodzieżowy. Znana jest jednak przede wszystkim ze swojego zaangażowania w dyscypliny zimowe, jak biathlon, biegi narciarskie czy skoki narciarskie.Więcej o Sponsorze:

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1917 r., zatrudnia obecnie 12 100 pracowników, obroty grupy wynoszą 2,37 mld euro.
Viessmann jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, posiada 23 spółki produkcyjne w 12 krajach oraz spółki dystrybucyjne i przedstawicielstwa w 74 krajach, a także 120 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. 55 procent obrotów pochodzi z zagranicy.
Viessmann, jako firma rodzinna, zwraca szczególną uwagę na odpowiedzialne i długofalowe działania. Zrównoważony rozwój oznacza dla firmy Viessmann osiągnięcie idealnej harmonii pomiędzy ekonomią, ekologią i odpowiedzialnością społeczną w całym przedsiębiorstwie, tak aby sprostać aktualnym potrzebom, nie oddziałując jednocześnie negatywnie na warunki życia przyszłych pokoleń.
Jako pionier w zakresie działalności na rzecz środowiska, jednocześnie nadający tempo rozwojowi branży grzewczej, już od dziesięcioleci firma Viessmann dostarcza systemy grzewcze o wyjątkowo niskiej emisji substancji szkodliwych i dużej sprawności energetycznej, zarówno olejowe i gazowe, jak i systemy solarne, instalacje paleniskowe opalane drewnem i pompy ciepła. Wiele rozwiązań firmy Viessmann to kamienie milowe w rozwoju techniki grzewczej.

data ostatniej modyfikacji: 2020-07-10 12:09:57
Komentarze
Polityka Prywatności