Edukacja - artykuły

tag
Terminy:  ferie 2021, ferie 2022
Grupa Viessmann – wiodący producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na świecie został Sponsorem cyklu PreZero Grand Prix.


Akademia Viessmann prowadzi rekrutację na rok 2020/2021. Start zajęć we wrześniu.
Akademia Viessmann zaprasza do zapisów na rok 2020/2021. Początek zajęć we wrześniu.
W Akademii Viessmann możesz zdobyć certyfikat instalatora OZE. System certyfikacji instalatorów odnawialnych źródeł energii (OZE), został wprowadzony w 2014r. Ma na celu promowanie stosowania energii ze źródeł odnawialnych przez podnoszenie kwalifikacji instalatorów. Jest wynikiem wdrażanie dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/28/WE z dnia 23 kwietnia 2009 r.
Akademia Viessmann prowadzi nabór na rok szkolny 2019/2020.
Myślisz o nauce w Akademii Viessmann? Szkoła nadal prowadzi rekrutację na rok 2019/2020. Aby otrzymać więcej informacji wyślij ankietę zgłoszeniową.
Akademia Viessmann prowadzi rekrutację na rok szkolny 2019/2020.
Akademia Viessmann zachęca do udziału w Krajowym Konkursie Energetycznym, który adresowany jest od młodzieży urodzonej w latach 1996-2001. Zgłoszenia przyjmowane są do 1 lipca 2019 roku.
Paweł Wąsek jest juniorem reprezentacji Polski w skokach narciarskich, reprezentantem klubu WSS Wisła, medalistą mistrzostw kraju. W tym roku został powołany do kadry A i wraz z kolegami reprezentował Polskę podczas zawodów Pucharu Świata w lotach narciarskich w niemieckim Oberstdorfie.
Już teraz możesz zapisać się na rok szkolny 2019/2020 w Akademii Viessmann.
Akademia Viessmann zachęca do udziału w szkoleniach. Rejestracja na szkolenia odbywa się on-line poprzez wybranie interesującego terminu szkolenia i wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Po potwierdzeniu rejestracji automatycznie wysyłany jest mail z potwierdzeniem przyjęcia na szkolenie.
Akademia Viessmann prowadzi zapisy na rok 2018/2019. O wpisie kandydata na listę Słuchaczy decyduje kolejność zgłoszeń oraz opłacenie wpisowego w wysokości 250 zł.
Trwają zapisy na rok 2018/2019 w Akademii Viessmann. Szkoła ma swoje oddziały we Wrocławiu, Piasecznie, Mysłowicach oraz w Komornikach koło Poznania.
Akademia Viessmann zaprasza wszystkich chętnych do zapisów na rok szkolny 2018/2019.
Nadal trwa rekrutacja w Akademii Viessmann. W październiku możesz jeszcze dołączyć do grona słuchaczy.
Jeśli posiadasz dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej lub dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zakresie urządzeń i systemów energetyki odnawialnej zdobyty w Akademii Viesmann łatwo może uzyskać certyfikat lub certyfikaty instalatora OZE bez „szkolenia podstawowego” i bez konieczności zdawania egzaminu.
W Akademii Viessmann możesz uczyć się online. Większość wykładów odbywa się przez Internet, jedynie niewielki ich procent w oddziale wybranym przez słuchacza.
Akademia Viessmann prowadzi nabór na rok 2017/2018. O wpisie kandydata na listę słuchaczy decyduje kolejność zgłoszeń oraz opłacenie wpisowego.
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności