Edukacja - artykuły

Terminy: ferie 2019   ferie 2020

Ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty z Ekspertami WSB

Wyższa Szkoła Bankowa zaplanowała do wyboru trzy warsztaty: „Matura bez stresu” (04.02.2019), „Sztuka wystąpień publicznych według znanego dziennikarza” (05.02.2019) oraz „Wielki brat patrzy” (07.02.2019).

HARMONOGRAM SPOTKAŃ (do wyboru):

  • 4 lutego – „Matura bez stresu” – dr Agnieszka Wiśniak

Tematem przewodnim będzie stres i mity z nim związane. Przedstawimy, czym jest, a czym nie jest stres. Zwrócimy szczególną uwagę na to, jak radzić sobie ze stresem, zwłaszcza przed maturą.

dr Agnieszka Wiśniak – filolog, psycholog, terapeuta, trener biznesu, coach, mediator, menedżer kierunku psychologia w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie i Katowicach

ZOBACZ PROGRAM

  • 5 lutego – „Sztuka wystąpień publicznych według znanego dziennikarza” – Aleksander Gortat

Opis już wkrótce

Aleksander Gortat – człowiek mediów, który kocha swoją pracę. Pasjonat sprawnej i skutecznej komunikacji. Od ponad 20 lat aktywny zawodowo w radiu i telewizji. Lokalnie i ogólnopolsko. Trener, szkoleniowiec i wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z public relations, marketingiem (w tym politycznym), medioznawstwie oraz sztuką wystąpień publicznych. Lektor - jego głos można usłyszeć w wielu produkcjach telewizyjnych i radiowych.

ZOBACZ PROGRAM

  • 7 lutego – „Wielki brat patrzy” – Bartosz Danowski

Poruszymy tematy związane z bezpieczeństwem w sieci, wpływem naszych aktywności sieciowych na realne życie oraz spróbujemy zaprezentować to, co o nas wiedzą firmy internetowe.

Bartosz Danowski – autor licznych książek informatycznych, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, rzeczoznawca Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz ekspert Urzędu Marszałkowskiego do spraw oceny wniosków unijnych sektora IT

ZOBACZ PROGRAM


ZAPISY

W przypadku zainteresowania warsztatami prosimy nauczycieli o kontakt z Katarzyną Furtacz, Kierownik Biura Rekrutacji: tel. 698 123 632, e-mail: katarzyna.furtacz@chorzow.wsb.pl.

Zapisy trwają do 30 stycznia.


data ostatniej modyfikacji: 2019-01-25 09:51:18
Komentarze

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
ATAS_220.gif
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
Polityka Prywatności