Edukacja - artykuły

tag
Terminy:  ferie 2022  ferie 2023
Tegoroczna edycja Kierunkowsk@zów odbędzie się w siedzibie Wyższej Szkoły Bankowej w Gdyni przy ul. Śląskiej 35/37 (moduł dla uczniów) oraz online (moduł dla nauczycieli).
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy organizuje darmowy kurs angielskiego z certyfikatem TOEIC, zajęcia będą prowadzone online. Zapisy do 26 września.
Wydarzenie odbędzie się 24 marca o godzinie 9:50. Organizatorem debaty jest Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku.
15 października br. rusza III edycja rozgrywek między zdolnymi nastolatkami. Sprawdzą oni swoje siły w programowaniu w Java, MySQL oraz finansach i krytycznym myśleniu a przy okazji zdobędą nagrody.
Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie przygotowała serię wykładów z ekonomii, rachunkowości, psychologii, turystyki i rekreacji, bezpieczeństwa wewnętrznego i wielu innych dziedzin, które mogą być interesujące dla rozwoju młodzieży w szkołach średnich.
Spotkanie odbędzie się 8 marca w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 128. Początek o godzinie 10:00.
Wyższa Szkoła Bankowa zaplanowała do wyboru trzy warsztaty: „Matura bez stresu” (04.02.2019), „Sztuka wystąpień publicznych według znanego dziennikarza” (05.02.2019) oraz „Wielki brat patrzy” (07.02.2019).
Kierunkowskaz to cykl otwartych spotkań dla uczniów szkół średnich w trakcie, których wykładowcy WSB oraz partnerzy biznesowi Uczelni podzielą się swoją wiedzą z zakresu: bezpieczeństwa, marketingu, pedagogiki, psychologii, socjologii, przedsiębiorczości oraz zarządzania.
Pack Rage to nowa gra logistyczna zaprojektowana dla młodzieży ponadgimnazjalnej oraz dla studentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Jej zadaniem jest wprowadzenie młodych ludzi w branżę logistyczną, wirtualny świat dostaw i magazynowania. Premiera gry już 6 grudnia.
Jeśli jesteś uczeniem szkoły średniej i interesujesz się bezpieczeństwem w swojej okolicy weź udział w I Wielkopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie "Moja okolica - bezpieczna i przyjazna". Do wygrania jest indeks na studia w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie zaprasza młodzież ze Śląska do wzięcia udziału w konkursie lingwistycznym „Pokaż nam język”. Uczniowie mają czas na rejestrację do 11 kwietnia.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku i Gdyni zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych na warsztaty z cyklu PrzyszłośćOmierz maturzysty. Pierwsze spotkanie w WSB w Gdańsku odbędzie się 31 stycznia w siedzibie uczelni przy ul. Grunwaldzkiej 238a, natomiast pierwsze zajęcia w WSB w Gdyni są zaplanowane na 16 lutego i odbędą się w siedzibie uczelni przy ul. Śląskiej 35/37.
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu wraz z wydziałem Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy zaprasza licealistów na wykłady otwarte, które odbędą się w siedzibie uczelni przy ul. Młodzieżowej 31a w Toruniu oraz na wydziale w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 74. Na spotkania obowiązują zapisy.
X edycja Festiwalu Przedsiębiorczości odbędzie się w dniach 7 - 8 grudnia w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz w Gdyni.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza uczniów szkół średnich na Festiwal Przedsiębiorczości. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-9 grudnia w budynku WSB przy ul. Powstańców Śląskich 2A.
Fundacja Centaurus oraz Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu rozpoczęły realizację nowego projektu skierowanego do uczniów wrocławskich szkół pod hasłem "Jesteśmy odpowiedzialni". W ramach działania klasy ze szkół z Wrocławia będą organizować mini-fundację i realizować plan pomocowy dla wybranego przez siebie zwierzęcia z azylu dla koni, osiołków i kuców w Szczedrzykowicach.
Ruszyły zapisy do II edycji „Poligonu z Bankową”. Dzięki temu projektowi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego mają możliwość udziału w serii bezpłatnych szkoleń wojskowych pod okiem instruktorów.
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności