aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store
Terminy ferii:  ferie 2025, ferie 2026

Wakacyjny kurs ekonomii w Szkole Głównej Handlowej

Tag: kurs
Strona www: www.cren.pl/
Dział: dla maturzysty, edukacja, Warszawa

6 lipca 2009 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie ruszyła Letnia Akademia Ekonomii (LAE). Letnia akademia to tygodniowy cykl spotkań dla gimnazjalistów mający na celu wprowadzenie młodzieży w podstawowe zagadnienia ekonomiczne. Program jest bezpłatny i potrwa do 10 lipca br.

Wakacyjny kurs rozpoczęło ponad 60 uczestników. Przez następnych kilka dni gimnazjaliści uczestniczyć będą w zajęciach prowadzonych przez ekspertów SGH. Ideą organizatorów jest w przystępny i interesujący sposób opowiedzieć młodzieży o funkcji pieniądza w gospodarce, handlu zagranicznym, polityce gospodarczej, mechanizmach i regulacjach rynkowych.

Wakacyjny kurs dla młodzieży stanowi uzupełnienie oferty zajęć dla najmłodszych tj. realizowanych od trzech semestrów w SGH zajęć z zakresu ekonomii dla uczniów klas 5. i 6. szkół podstawowych (Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy, www.uniwersytet-dzieciecy.pl) oraz semestralnego programu edukacji ekonomicznej dla gimnazjalistów – Akademii Młodego Ekonomisty (www.gimversity.pl) – wyjaśniają organizatorzy letniej akademii.


ostatnia zmiana: 2016-09-02
Komentarze
Polityka Prywatności