aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store

Edukacja

tag
Terminy ferii:  ferie 2025, ferie 2026
W dniach 18-31 maja będą odbywać się zapisy w ramach XIV edycji akcji „Angielski dla dzieci z sąsiedztwa” – lokalnej inicjatywy społeczności Uczelni Łazarskiego skierowanej do dzieci z okolicznych szkół podstawowych. Organizatorem bezpłatnego kursu jest Studium Języków Obcych. Zajęcia będą prowadzone na terenie uczelni w pierwszej połowie lipca br.
Termin: 26-30 stycznia 2015 (poniedziałek-piątek), godz. 17.00-18.15 Karnet: 75 zł.
Nie podlega dyskusji fakt, iż kurs językowy to doskonała forma nauki języka obcego, jednak w jaki sposób wybrać najlepszą ofertę, czym się kierować decydując się na konkretną propozycję szkoły językowej? Wiele zależy od oczekiwań kursanta, bowiem nie każdemu zależy na tym, by odbyć kurs w miejscowości turystycznej, niektórzy preferują kursy w większym gronie, inni w mniejszym, jedni wolą wyjazd wakacyjny, inni poza sezonem urlopowym. Niemniej bez większych trudności można określić obiektywne, uniwersalne cechy, które wpływają na efektywność i atrakcyjność kursu – podaje Sprachcaffe.
Dynamika, z jaką pojawiają się nowe zawody sprawia, że rośnie zapotrzebowanie na specjalistów z różnych, nierzadko niszowych dziedzin. To sprawia, że po pierwsze niełatwo jest sprostać oczekiwaniom rynku pracy, po drugie, że konieczne staje się permanentne poszerzanie wiedzy i kwalifikacji. Przewagę np. nad szkolnictwem wyższym mają w tym zakresie nastawione na praktyczną naukę zawodu i trening umiejętności kursy i szkolenia.
Ostatnie wolne miejsca na kursy grupowe na wybrane kierunki w Education First. Podejmij decyzję już dziś!
Kursy zagraniczne to najlepsza forma nauki języka obcego: w naturalnych warunkach kultury kraju, którego języka chcemy się nauczyć, postępy są szybsze, efekty lepiej zauważalne. Szkoły językowe zapewniają wysoki poziom swoich usług: zajęcia w międzynarodowym towarzystwie, doskonałych lektorów, ciekawy program kulturalny po lekcjach.
Letni kurs angielskiego dla dzieci i młodzieży to wspaniały początek wakacji. Kurs rozpoczyna się 24 czerwca i potrwa 2 tygodnie.
Nauka języka obcego to dobra zabawa! Nie wierzysz? Zgłoś się do Profi-Lingua, a przekonasz się sam!
Planujesz swoje życie związać z karierą artysty? Pomyśl o tym już dziś! Naucz się, jak poprawnie przygotować portfolio i otwórz sobie drzwi na studia artystyczne!
CE”manager” przeprowadza zajęcia szkoleniowe i doradcze, na których poruszane są zagadnienia z zakresu prawa, marketingu, ekonomii, bhp i inne. Prezentowane są metody zarządzania zasobami ludzkimi i finansowymi oraz treningi psychologiczne. Aktualnie specjalizują się w szkoleniach przygotowujących firmy do korzystania z funduszy unijnych.
Zapraszamy na BEZPŁATNY intensywny kurs wakacyjny języka angielskiego, który odbędzie się w dniach od 19.07.2010 do 19.08.2010 r. Zajęcia realizowane będą w dwóch grupach wiekowych – Junior (poniżej 14 lat) oraz grupę młodzieży starszej i dorosłych (powyżej 14 roku życia).
Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Informatyczna w Warszawie organizuje bezpłatny, czterotygodniowy, weekendowy kurs języka włoskiego dla uczniów szkół średnich oraz tegorocznych maturzystów. Kurs rozpoczyna się już 10 lipca br.
Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW serdecznie zaprasza na „Ogarnij WOS! Intensywny darmowy nocny kurs do Matury 2010!”. Kurs trwa do 30 kwietnia.
Kurs jest organizowany przez znaną, dużą szkołę sieciową, która posiada 20 ośrodków na 5 kontynentach. Każdy z jej ośrodków tworzy unikalny klimat i niepowtarzalną atmosferę. Niezależnie jednak od indywidualności każdej z placówek, wszystkie bez wyjątku charakteryzują się fachowością i bezkonkurencyjną jakością. Fort Lauderdale zwany jest Wenecją Ameryki, ma tropikalny klimat, relaksujący tryb życia, słońce i ciepły Atlantyk. Szkoła mieści się w doskonale wyposażonym, nowoczesnym budynku, w samym centrum miasta.
6 lipca 2009 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie ruszyła Letnia Akademia Ekonomii (LAE). Letnia akademia to tygodniowy cykl spotkań dla gimnazjalistów mający na celu wprowadzenie młodzieży w podstawowe zagadnienia ekonomiczne. Program jest bezpłatny i potrwa do 10 lipca br.
21 marca, w warszawskim Collegium Civitas rozpocznie się cykl bezpłatnych kursów przygotowawczych "Zdaj matmę na maturze". W bezpłatnych zajęciach mogą uczestniczyć tegoroczni maturzyści i młodsi uczniowie, którzy już chcieliby rozpocząć przygotowania do egzaminu dojrzałości.
Tegoroczne matury coraz bliżej. Wśród przedmiotów wzbudzających prawdziwy lęk w szkolnych ławach znajduje się m.in. wymagająca matematyka. Bezpłatny kurs przygotowawczy „Zdaj matmę na maturze” ma pomóc wszystkim tym, którzy bez najmniejszych problemów chcą zdać egzamin dojrzałości z tego przedmiotu.
Przez blisko półtora miesiąca grupa gimnazjalistów z Rudy Śląskiej uczyła się wykorzystywać komputer nie tylko do gier, ale także do nauki, poznawania świata i bardziej ambitnej rozrywki.
Już 60 osób z dysfunkcją wzroku skorzystało z możliwości kształcenia się w ramach intensywnych bezpłatnych kursów języka angielskiego.
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności