Edukacja - artykuły

tag
Terminy:  ferie 2022  ferie 2023
Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy w Poznaniu to darmowe zajęcia online dla młodzieży szkolnej z przywództwa, zarządzania i przedsiębiorczości prowadzone przez wykładowców akademickich. Zapisy trwają do 31 października.
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zaprasza 27 listopada na Noc Naukowców. Tym razem wydarzenie odbędzie się w formie online.
Do 25 lutego w Uniwersytecie Ekonomicznym w Pozaniu potrwają zapisy na Akademię Młodego Ekonomisty (program dla klasy 7 i dla gimnazjum) i Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy (program dla 5 i 6 klas szkoły podstawowej). Zajęcia poprowadzą nauczyciele akademiccy i praktycy biznesu.
Katedra pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu ekonomicznego w Poznaniu we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym HaeR oraz firmą IKEA organizuje konkurs pt. "Ekonomia z ludzką twarzą". Celem konkursu jest propagowanie wiedzy z zakresu polityki społecznej, rynku pracy oraz zarządzania zasobami ludzkimi.
Tegoroczny ranking szkół wyższych tworzony przez opiniotwórczy dziennik "Rzeczpospolita" i magazyn edukacyjny "Perspektywy" stanowi dowód na silną pozycję edukacyjną i naukową Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności