Terminy:  ferie 2022  ferie 2023

Trwają zapisy na Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy w Poznaniu

Trwają zapisy na Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy w Poznaniu to darmowe zajęcia online dla młodzieży szkolnej z przywództwa, zarządzania i przedsiębiorczości prowadzone przez wykładowców akademickich. Zapisy trwają do 31 października.

Również Twoje dziecko - w wieku 10-13 lat - może zdobyć wiedzę o podstawach zarządzania i gospodarki, nauczyć się autoprezentacji i logiki ekonomicznej, dobrze się przy tym bawiąc i czując. Zajęcia poprowadzą doświadczeni, charyzmatyczni wykładowcy akademiccy. Dla rodziców przygotowaliśmy pakiet zajęć prowadzonych m.in. przez znanych psychologów młodzieżowych i coachów.

Ponad 100 uczniów z klas 4-6 będzie mogło uczestniczyć w nieodpłatnych zajęciach online z ekonomii, podstaw biznesu i przywództwa prowadzonych przez wykładowców akademickich Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Otrzymają indeks i możliwość wcielenia się w role kierowników zespołów i projektów, ministrów finansów, negocjatorów, inwestorów giełdowych, szefów zarządu, czy też twórców kampanii reklamowych. Oprócz wiedzy merytorycznej zdobędą również umiejętności miękkie – przywódcze, pracy w grupie, autoprezentacji, ustalania celów. To kompetencje XXI wieku, które pomagają nie tylko menedżerom, ale są przydatne w każdej sytuacji życiowej.

Oszczędzanie i inwestowanie, tworzenie innowacyjnych strategii, w których zysk jest równie ważny, jak troska o środowisko naturalne, kreacja kampanii reklamowych w nowych mediach, kompetencje lidera i negocjatora – umiejętności te przestaną być obce dla uczniów, którzy zechcą skorzystać z oferty Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Dowiedzą się oni również, po co jest państwo i jak zarządzać ryzykiem prowadząc własną działalność. Poznają również strategie firm, których produkty i koncepcje podbiły światowe rynki. Wzmocnią także swoje kompetencje w zakresie kreatywności, pracy nad projektami i autoprezentacji.
Poziom i styl przekazywania wiedzy dostosowany jest do młodzieży w wieku 10-13 lat.

Terminy zajęć:
18 i 25 listopada, 2, 9 i 16 grudnia 2021 r. oraz 13 stycznia 2022 r.

Godziny:
17:30-19:00.

Zapisy na Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy trwają do 31 października 2021 r.
Pierwsze zajęcia rozpoczną się 18 listopada 2021 r. (przez stronę https://www.uniwersytet-dzieciecy.pl/zapisy2/).

data ostatniej modyfikacji: 2021-10-14 12:26:11
Komentarze
Polityka Prywatności