aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store
Terminy ferii:  ferie 2023, ferie 2024

E-commerce - nowy kurs jednoroczny w Żaku

Żak uruchomił nowy jednoroczny kurs online - E-commerce.

Szkolenie online z handlu internetowego - dla kogo?

Kurs e-commerce przeznaczony jest dla kilku grup. Przede wszystkim dla osób, które dopiero zaczynają i chcą wejść do świata sprzedaży online z kompleksowymi kwalifikacjami. Dzięki wiedzy zdobytej na kursie będziesz w stanie rozwijać działy sprzedaży w każdej firmie.

To także szkolenie dla właścicieli małych firm i detalistów, którzy chcą zacząć handlować w internecie (lub robić to lepiej). Wiedza zdobyta na szkoleniu pozwoli Ci na opanowanie podstawowych zagadnień z branży e-commerce. Żeby uniknąć kosztownych błędów. Ten kurs jest dla Ciebie, jeżeli chcesz opanować zasady skutecznego sprzedawania w sieci. Przychodząc na to szkolenie nie musisz dysponować specjalistyczną wiedzą z zakresu programowania, tworzenia stron, marketingu itd. To tutaj dowiesz się na czym tak naprawdę polega handel w internecie.

Czego się dowiesz na kursie online e-commerce?

Przede wszystkim dowiesz się jak poprawnie zbudować biznes online. Niezależnie czy pracujesz na własny rachunek, czy też u kogoś innego. Nauczysz się, jak analizować trendy obowiązujące na rynku e-commerce oraz potrzeby klientów. Dzięki temu będziesz w stanie podejmować lepsze decyzje biznesowe. A co za tym idzie - lepiej sprzedawać. 

Na kursie e-commerce dowiesz się także, jak w podstawowy sposób obsługiwać media społecznościowe i nadzorować kampanie w mediach. No bo jak prowadzisz biznes online to nie oszukujmy się. Liczy się dobry produkt. No i dobrze zbudowany wizerunek marki.


data ostatniej modyfikacji: 2023-01-24 10:49:37
Komentarze
Polityka Prywatności