aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store
Terminy ferii:  ferie 2023, ferie 2024

#YouthEmpowered – poznaj z nami kompetencje przyszłości!

Dział: edukacja

Jakie będą zawody i kompetencje przyszłości? Co zrobić, żeby z sukcesem wejść na rynek pracy? Czy
warto zakładać swój własny biznes?

Odpowiedzi na te pytania padną już w najbliższy czwartek, 13 października, podczas wielkiego otwarcia kolejnej edycji programu #YouthEmpowered – wspólnej inicjatywy Coca-Cola HBC Polska iFundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Tego dnia wyjątkowi goście ze świata biznesu spotkają się z setkami uczniów szkół średnich z Polski i krajów bałtyckich, by inspirować, dzielić się wiedzą i doświadczeniami, wspierać ich w pierwszych krokach na ścieżce do kariery zawodowej.

Webinar poprowadzi Karol Paciorek - twórca internetowy, dziennikarz i prezenter telewizyjny, a wśród prelegentów znajdą się, m.in:
  • Jaak Mikkel - Dyrektor Generalny Coca-Cola Polska i Kraje Bałtyckie,
  • Aleksandra Przegalińska-Skierkowska - filozofka, ekspertka AI i badaczka nowych technologii,
  • Aleksandra Wesołowska-Sieja - PR Manager Praca.pl.
Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy ZOOM, 13 października, w godzinach 10.00-12.00. Aby wziąć w nim udział wystarczy zgłosić szkołę oraz liczbę uczestników, wypełniając formularz dostępny pod linkiem: https://forms.gle/Rqiskkpf7sLjJ1H3A. Każda grupa musi zostać zarejestrowana przez nauczyciela.

Program #YouthEmpowered, który powstał z inicjatywy Coca-Cola HBC Polska od lat wspiera młodych na rynku pracy poprzez liczne sesje inspiracyjne i mentoringowe prowadzone na całym świecie. Z
narzędzi oferowanych w ramach projektu skorzystało już ponad 400 000 młodych ludzi z Polski i krajów bałtyckich. W trakcie trwania kolejnej edycji, organizowanej wraz z Fundacją Młodzieżowej
Przedsiębiorczości, uczestnicy będą mogli skorzystać z serii spotkań i warsztatów z praktykami różnych gałęzi biznesu firmy Coca-Cola HBC – od produkcji, przez finanse, logistykę, prawo, po marketing i komunikację.

data ostatniej modyfikacji: 2022-10-06 14:13:33
Komentarze
Polityka Prywatności