Terminy:  ferie 2022  ferie 2023

BEZPŁATNE WARSZTATY DLA UCZNIÓW W WYŻSZEJ SZKOLE EUROPEJSKIEJ W KRAKOWIE!

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie serdecznie zaprasza uczniów w wieku 16-18 lat do udziału w bezpłatnych warsztatach organizowanych w ramach projektu Uniwersytet Młodego Studenta WSE. Zapisy na poszczególne wydarzenia jeszcze trwają! Start zajęć zaplanowany jest na listopad. Zajęcia odbywać się będą stacjonarnie w siedzibie Uczelni*.

W ramach projektu zaplanowane są trzy wyjątkowe i praktyczne warsztaty dla młodzieży:

  • NORDVEGEN – DROGA NA PÓŁNOC- warsztaty językowo-kulturowe z języka norweskiego (1 grupa 16-18 lat, 2 grupa 12-15 lat)– które w interesujący sposób odkryją przed uczestnikami tajniki kultury skandynawskiej.

  • DUNGEON MASTERS – warsztaty z projektowania gier i grywalizacji – to kreatywne zajęcia dla miłośników gier i rywalizacji, podczas których uczestnicy nauczą się projektować gry i poznają terminologię z branży gier.

  • KURS RYSUNKU I KOMPOZYCJI – pozwoli uczestnikom nie tylko podszlifować swoje dotychczasowe umiejętności, ale także poznać nowe techniki rysunku.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne.

Formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie (dostępne tutaj) należy przesłać na adres ums@wse.krakow.pl, dostarczyć je osobiście lub pocztą w terminie trwania zapisów.

Więcej informacji, szczegółowy opis i terminarz zapisów oraz zajęć można znaleźć na Facebooku:

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu:
tel. 12 683 24 65 (w dni powszednie w godzinach 10:00- 14:00)
email: ums@wse.krakow.pl


*Wskazane terminy, godziny i forma zajęć mogą ulec zmianie z przyczyn organizacyjnych


data ostatniej modyfikacji: 2021-11-03 09:22:06
Komentarze
Polityka Prywatności