Terminy:  ferie 2020  ferie 2021

Filmowe warsztaty konwersacyjne w The Palms

Logo-The-Palms-400

The Palms zaprasza na wakacyjne filmowe warsztaty konwersacyjne dla dzieci i młodzieży. Zapisy nadal trwają.

 • Nauka mówionego języka

  Na podstawie wiedzy dzieci zdobytej w trakcie roku szkolnego, wzbogacamy umiejętności o praktyczne zastosowanie. Mówienie pełnymi zdaniami jest naszym priorytetem podczas wakacyjnych warsztatów, które inspirują młodzież do wypowiadania się w zakresie swoich zainteresowań.

 • Warsztaty filmowe

  Program kursu dla młodzieży opiera się o anglojęzyczne filmy i seriale, które są bardzo popularne w tej grupie wiekowej. Na podstawie specjalnie przygotowanych ćwiczeń, dzieci rozwijają umiejętności tworzenia i opowiadania historii, jak również wzbogacają słownictwo zawarte w filmach i dobrane przez nauczyciela. Kursy wakacyjne zawierają wycieczki do kina!

 • Ciekawy plan dnia

  Plan dnia wakacyjnych warszatów filmowych zapewnia całodniową opiekę nad starszymi dziećmi (w wieku 11-13 lat). Już do godziny 8:30 rozpoczynają się projekcje filmowe, a zajęcia kończą się o godzinie 17:30. W czasie pełnego dnia warsztatowego dzieci mają zajęcia językowe, gry i zabawy w oparciu o scenariusze filmowe, podstawy drugiego języka obcego a także wycieczki do kina!

 • Zapisy trwają

  Cena tygodniowych warsztatów filmowych wynosi 799 zł i uwzględnia posiłki: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz bilety do kina i wszystkie niezbędne materiały do zajęć.


data ostatniej modyfikacji: 2019-06-28 15:31:16
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
ATAS_220.gif
EF_220.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
Polityka Prywatności