Edukacja - artykuły

tag
Terminy:  ferie 2021, ferie 2022
The Palms organizuje pobyt w Londynie w okresie ferii 2020 dla dzieci w wieku 13-18 lat.
Dni Otwarte odbędą się 31 sierpnia w godzinach 10:00-14:00 w The Palms Wilanów przy ul. Sarmackiej 22 oraz w godzinach 15:00-19:00 w The Palms Ursynów przy al. KEN 19.
Czy Twoje dziecko zna dużo słówek po angielsku, ale nie umie ich używać? Czy Twoje dziecko uczy się kilka lat angielskiego i nadal nie potrafi porozumiewać się po angielsku na wyjazdach zagranicznych? The Palms dobrze wie, co trzeba zrobić w takich sytuacjach! W szkole uczą tak, żeby dzieci mówiły!
The Palms zaprasza na wakacyjne filmowe warsztaty konwersacyjne dla dzieci i młodzieży. Zapisy nadal trwają.
Obóz adresowany jest do dzieci w wieku 13-17 lat. Pobyt w Ardingly College to bezpieczne rozwiązanie szczególnie dla osób, które jadą do Wielkiej Brytanii po raz pierwszy.
The Palms stworzyła autorski program nauki dla dziecie Akiki's Playhouse. Metoda motywuje dzieci do nauki języka i sprawia dużo radości i przyjemności.
Szkoła Językowa The Palms organizuje 14-dniowy wakacyjny wyjazd językowy do Ardingly College w Wielkiej Brytanii w terminie 2-15 lipca br.
Szkoła językowa The Palms zaprasza na ferie zimowe. Szkoła przygotowała specjalne kursy dla dzieci w atrakcyjnych cenach. Można wybrać całodniowy program półkolonii lub zajęcia godzinne. Zapisy już się rozpoczęły.
Trwają zapisy na kursy językowe dla dzieci i młodzieży w The Palms. Oferta dla młodzieży (kurs grupowy z programem autorskim Surfing Paradise, kurs grupowy przygotowujący do egzaminu językowego, zajęcia indywidualne, wyjazd językowy do Wielkiej Brytanii). Oferta dla dzieci (kurs ogólny z programem autorskim Akiki’s Playhouse, zajęcia teatralne w języku angielskim – Akiki’s Theatre).
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności