Edukacja - artykuły

Terminy: ferie 2019   ferie 2020

Technik grafiki i poligrafii oraz dietetyka naturalna za 50zł miesięcznie w Szkole Policealnej Gloker

Szkoła Policealna Gloker zaprasza

Chcesz zdobyć ciekawy zawód, który w przyszłości da Ci możliwość zatrudnienia? Zapisz się do Szkoły Policealnej Gloker.

Szkoła śledzi zapotrzebowanie na rynku pracy w Polsce i za granicą, wprowadza nowe kierunki, a czasem sama zgłasza do Polskiej klasyfikacji nazwy dla nowo powstałych zawodów i specjalności. W tym roku szkoła została zgłoszona do programu śledzenia kariery zawodowej swoich absolwentów. Co semestr sprawdza ofertę edukacyjną i wprowadza kierunki przyszłości, po których absolwenci nie będą mieli problemu ze znalezieniem fajnej pracy.

Co musisz wiedzieć zanim się zapiszesz:

  • nie jest wymagana matura, wystarczy że masz ukończoną szkołę średnią, to wystarczy, żeby zdobyć wymarzony zawód;

  • szkoła kształci specjalistów, a to znaczy, że możesz zapomnieć o spaniu w ławce na nudnym wykładzie;

  • szkoła stawia na praktyki, na każdym kierunku są zajęcia praktyczne, które przygotują Was do pracy, a praktyka odbywa się w dobrze wyposażonych pracowniach.

  • szkoła posiada pracownie: informatyczne, kosmetyczne, fryzjerskie, gabinety masażu oraz gabinety specjalnie przygotowane do kierunków: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun medyczny, fizjoterapia, terapia zajęciowa i bhp.

Ostatnia, ale nie najmniej ważna kwestia to fakt, że większa część oferowanych kierunków jest w 100% dofinansowana, reszta częściowo dofinansowana, poprzez obniżenie czesnego. Dodatkowo możecie w jednym czasie ukończyć dwa różne kierunki, i mieć dwa tytuły zawodowe.

Co oferuje Szkoła Policealna Gloker:

Nowo zgłoszona specjalizacja dotyczy marketingu w internecie - dobrze płatna i kreatywna praca SPECJALISTY SEM od września dostępna w szkole Gloker. Uruchomiony będzie także MARKETING i DZIENNIKARSTWO INTERNETOWE.

W branży IT praca będzie zawsze, może dlatego, że internet nigdy się nie skończy, szkoła zaprasza wszystkich zapaleńców komputerowych na GRAFIKĘ I MULIMEDIA, LOGISTYKĘ, INFORMATYKĘ oraz NOWOŚĆ: TECHNIKA GRAFIKI I POLIGRAFII.

Wszyscy lubimy i musimy jeść, a dla tych którzy przy okazji lubią też gotować, dobre wieści: zawody KUCHARZ i CUKIERNIK są na liście zawodów przyszłości, i oba możecie zrobić w Szkole Policealnej Gloker.

FRYZJERZY są zawsze poszukiwani, a bez profesjonalnej KOSMETCZKI nie może się obejść żadna kobieta. W szkole kierunek kosmetyczny jest bezpłatny, natomiast fryzjerstwo jest dofinansowane. Zajęcia praktyczne są prowadzone w funkcjonującym gabinecie, tak więc nauka to 80% praktyki i 20% teorii. Oczywiście szkoła zapewnia wszystkie materiały do nauki zawodu.

Dwa niewychodzące z mody zawody to COACH i PROJEKTANT WNĘTRZ, oraz PROJEKTANT OGRODÓW. Waszym marzeniem jest zostać projektantem? Gloker Wam w tym pomożemy!

Od lat sporym powodzeniem zarówno podczas rekrutacji jak i potem na rynku pracy cieszy się CERTYFIKOWANA KSIĘGOWA, w Szkole Policealnej Gloker po roku szkoły otrzymujecie pierwszą kwalifikację zawodową i dyplom państwowy. Potrzebujecie wykształcenia do pracy biurowej? Szkoła zachęca do zapisów na kierunek Technik Administracji oraz NOWOŚĆ: Technik archiwista.

Kolejna silną grupą zawodową są profesje związane ze zdrowiem, sportem i urodą.

Gloker gwarantuje absolwentom legitymację instruktorską już po roku nauki, i obiecuje, że wyciśnie z Was "ostatnie poty", a anatomię człowieka będziecie mieli w małym palcu. To do wszystkich przyszłych INSTRUKTORÓW FITNESSU i ODNOWY BIOLOGICZNEJ.

Dużą niespodzianką jest rosnąca popularność zawodu OPIEKUNA MEDYCZNEGO. Mając więc możliwość prowadzenia rocznej szkoły z uprawnieniami szkoły publicznej, po ukończeniu Gloker może Wam wręczyć dyplom zawodowy równorzędny z tytułem technika i jego odpis w języku angielskim. Nowymi bezpłatnymi kierunkami medycznymi są: Asystent osoby niepełnosprawnej którego nauka trwa rok czasu, oraz Terapeuta zajęciowy który trwa dwa lata.

To tylko niektóre z propozycji Szkoły Policealnej Gloker. Więcej szczegółów na stronie internetowej i Facebooku.data ostatniej modyfikacji: 2017-06-01 10:15:44
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
ATAS_220.gif
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
nowe_media_220x300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura ASZWOJ 02
miniatura
miniatura WSBiNoZ 2
Polityka Prywatności