Edukacja - artykuły

Terminy: ferie 2019   ferie 2020
Instytut Austriacki w Krakowie zaprasza na wakacje z niemieckim dla dzieci. Kursy odbędą się w różnych terminach na wszystkich poziomach.
Chcesz zdobyć ciekawy zawód, który w przyszłości da Ci możliwość zatrudnienia? Zapisz się do Szkoły Policealnej Gloker.
Szkoła Policealna Gloker zaprasza na kierunki artystyczne. Matura nie jest wymagana. Po ukończeniu roku nauki otrzymasz certyfikat zawodowy z suplementem w języku angielskim, który uprawnia do podjęcia pracy w całej UE.
Na rok 2017/18 AMA Film Academy otworzyła 5 nowych kierunków, 4 stacjonarne, Montaż i Color Grading, Reżyseria, Operatorski i Oświetleniowy, Organizacja Produkcji Filmowej i Mediów oraz 1 niestacjonarny, Scenografia.
Zastanawiasz się, jak zrealizować swoje marzenia i zostać mistrzem w branży filmowej? Teraz możesz uczyć się od najlepszych i stworzyć swój pierwszy film pod okiem profesjonalistów oraz najznakomitszych postaci z branży filmowej. Tę szansę daje Ci AMA FILM ACADEMY.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli zaprasza do udziału w Młodzieżowym Forum Przedsiębiorczości, które realizowane jest przy wsparciu Narodowego Banku Polskiego.
Akademia Górniczo-Hutnicza zaprasza dzieci i młodzież na Piątkowy Wieczór Nauk Ścisłych, który odbędzie się 17 marca z okazji obchodów Światowego Dnia Liczby Pi. Początek o godzinie 18:00 w siedzibie Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej przy ul. Reymonta 19 (bud. D-10)
Wyższa Szkoła Europejska zaprasza uczniów do udziału w kursie typografii, który odbędzie się 24 marca w siedzibie uczelni przy ul. Westerplatte 11 w Krakowie. Początek o godzinie 9:00.
1 stycznia 2017 roku ruszyła nowa pula dofinansowań w Szkole Policealnej Gloker. M.in. na tych kierunkach nauka jest bezpłatna: Informatyka, Kosmetyka, Florystyka, Masaż, BHP oraz Certyfikowana księgowa.
Ferie z niemieckim to ciekawa propozycja dla młodzieży przygotowana przez Instytut Austriacki w Krakowie. Kursy różnych poziomów zaawansowania znajomości języka niemieckiego rozpoczną się 30 stycznia i będą trwać do 22 lutego.
11 stycznia z okazji 6-lecia istnienia Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędą się jubileuszowe uroczystości. Gościem specjalnym wydarzenia będzie nadinsp. Andrzej Szymczyk, Pierwszy Zastępca Komendanta Głównego Policji.
Instytut Austriacki w Krakowie zachęca dzieci i młodzież od zapisów na kursy językowe. Początek zajęć w lutym.
IV sympozjum medyczne Echo-Cardia adresowane do uczniów szkół średnich odbędzie się 6 lub 7 grudnia 2016 roku w siedzibie Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia przy ul. Krowoderskiej 73. Zapisy przyjmowane są do 29 listopada.
24 października, w dniu obchodów Dnia Organizacji Narodów Zjednoczonych, apartamenty mieszkańców Park Avenue Apartments przy ul. Czarodziejskiej 2 w Krakowie wypełniły się ciepłem i pozytywną energią, a w oknach zabłysnęły światełka na znak wsparcia dla ONZ.
Trwają zapisy na semestr jesienny w szkole policealnej Gloker. Do wyboru masz wiele ciekawych kierunków, np. technik informatyk, florysta i wiele innych.
W wakacje Muzeum Etnograficzne zaprasza dzieci do skorzystania z oferty warsztatów (program Etnokonkretno 2016 – Natura Wynalazków), a dorosłych do spędzenia czasu w kinie letnim organizowanego w ramach programu „Wesela 21”. Latem kontynuowane także będą czwartkowe spotkania w ramach cyklu „Muzeum Etnograficzne w terenie” (w Ogrodzie Zabaw przy ul. Piekarskiej). W planach wspólne piknikowanie i warsztaty.
W sobotę, 4 czerwca na trzech krakowskich uczelniach odbywać się będzie Dzień Rektorski, czyli spotkanie dzieci w wieku od 6 do 11 lat z rektorami. Uniwersytet Rolniczy i Uniwersytet Jagielloński gościć będą dzieci w wieku 6-9 lat, a Politechnika Krakowska w wieku 10-13 lat.
Akademia Ignatianum w Krakowie zaprasza wszystkich zainteresowanych dziennikarstwem, komunikacja społeczną, mediami na warsztaty dziennikarskie, które odbędą się 16 maja 2016 r. w godz. 15.00 - 20.00 na Akademii Ignatianum oraz w Studio Inigo.
Jak „Gwiezdne Wojny" mają się do praw fizyki? Czy można sterować komputerem wyłącznie za pomocą mózgu? Po co fizycy bawią się atomami? W jaki sposób fizyka widzi i leczy? Odpowiedź na te i inne pytania uzyskać będzie można na wykładach popularnonaukowych dla nauczycieli i uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z cyklu "Naukowe czwartki".
Już w najbliższą środę tj. 13.04.2016 roku Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych na zajęcia w ramach Dnia Języków Obcych.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
JPEdukacja_220_pytania.gif
boks_2015_uniwersalny.jpg
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
UG-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura UTH 07
miniatura
miniatura
Polityka Prywatności