Edukacja - artykuły

Terminy: ferie 2019   ferie 2020

REKRUTACJA DO AMA FILM ACADEMY 2017/2018

Zastanawiasz się, jak zrealizować swoje marzenia i zostać mistrzem w branży filmowej? Teraz możesz uczyć się od najlepszych i stworzyć swój pierwszy film pod okiem profesjonalistów oraz najznakomitszych postaci z branży filmowej. Tę szansę daje Ci AMA FILM ACADEMY.

Zostań zawodowym filmowcem z AMA FILM ACADEMY

"Tysiące geniuszy żyje i umiera nieodkrytych - ani przez siebie, ani przez innych", napisał Mark Twain. Nie bądź jednym z nich!

Nowe kierunki w AMA Film Academy

W trybie dziennym:

  • MONTAŻ I COLOR GRADING - dwuletni, niespotykany w innych szkołach kompleksowy kurs zagadnień współczesnej postprodukcji obrazu: montażu filmowego i korekcji barwnej.
  • REŻYSERIA - dwuletni, intensywny kierunek przygotowujący do zawodu reżysera i szeroko rozumianego autora różnorodnych form filmowych.
  • OPERATORSKI I OŚWIETLENIOWY - dwuletni, intensywny kierunek na poziomie szkoły policealnej przygotowujący do zawodu operatora filmowego lub kontynuacji nauki na innych kierunkach operatorskich
  • ORGANIZACJA PRODUKCJI FILMOWEJ I MEDIÓW - dwuletni, intensywny kierunek przygotowujący do zawodu asystenta kierownika produkcji i producenta, sprawnie funkcjonującego w realiach nowoczesnego przemysłu filmowego.

w trybie zaocznym:

  • SCENOGRAFIA FILMOWA - dwuletni kierunek przygotowujący do samodzielnej pracy scenografa filmowego. Opiekunem kierunku będzie Alan Starski

Ponadto AMA FILM ACADEMY proponuje uznane już kierunki nauki zawodów filmowych. Wykładowcy AMA główny nacisk kładą na praktyczne podejście do tematyki filmowej i naukę rzemiosła. Niemniej ważna teoria będzie odgrywała również istotną rolę podczas nauki, jednak będzie służyła jako wsparcie praktyki.


data ostatniej modyfikacji: 2017-05-08 11:27:16
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
EF_220.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
boks.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura WSIiZ - kosmetologia
Polityka Prywatności