aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store

Edukacja

Terminy ferii:  ferie 2025, ferie 2026
Archibald zaprasza na wakacyjne kursy stacjonarne dla młodzieży.
Zajęcia będą prowadzone w formie stacjonarnej i adresowane są do uczniów klas trzecich i czwartych szkół ponadpodstawowych. Tematyka warsztatów obejmuje m.in.: dziennikarstwo, komunikację, media społecznościowe i bezpieczeństwo w sieci.
Just Time organizuje zimowe półkolonie przygodowo językowe dla dzieci. Termin 15-19 stycznia 2024.
Naukowy dzień otwarty w Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się 16 września w ramach Festiwalu Nauki.
Archibald zaprasza na stacjonarne kursy angielskiego w wakacje.
Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego organizuje 27 stycznia "Spotkanie z Ekonomią". Jest to wydarzenie skierowane do uczniów szkół średnich. Początek o godzinie 10:00.
Ośrodek Nauczania Języków Obcych Just Time organizuje półkolonie językowe dla dzieci.
Kiedy? 01.10.2022
O której? 11:00-18:00
Gdzie? Espot, Elektrownia Powiśle, ul. Zajęcza 2a, Warszawa
Do 9 września trwa promocja na kursy angielskiego dla młodzieży w Archibaldzie.
Szkoła Języków Obcych Atticus organizuje kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasistów z języka angielskiego i niemieckiego.
Archibald zaprasza młodzież do udziału w wakacyjnych kursach językowych.
Atticus organizuje kursy języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat oraz młodzieży w wieku 13-19 lat.
Ponad 300 tysięcy uchodźców z Ukrainy znalazło schronienie w Warszawie. Większość z nich nie zna języka polskiego, co znacznie utrudnia odnalezienie się w nowych warunkach.
Aby im ulżyć, Akademia Finansów i Biznesu Vistula organizuje darmowy kurs języka polskiego. Lekcje będą odbywać się zdalnie. 
Just Time organizuje w dniach 31.01.22 – 4.02.2022 zimowe półkolonie dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat.
Na stołecznym rynku pracy na zainteresowanych rozpoczęciem pracy czeka pełna gama ofert. Wśród nich można znaleźć także wiele propozycji dostępnych od zaraz. Gdzie można rozpocząć pracę od ręki? Na jakich stanowiskach jest ona dostępna? Gdzie szukać ofert w tej kategorii?
Jeszcze tylko dwa tygodnie mają uczniowie warszawskich szkół na złożenie wniosku o stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Trwa nabór do 16. edycji stypendiów, których operatorem jest warszawska instytucja kultury – Centrum Myśli Jana Pawła II. O finansowe wsparcie ze strony miasta oraz udział w specjalnie przygotowanym programie edukacyjnym warszawscy uczniowie mogą ubiegać się do 31 lipca. Rekrutacja dla studentów rozpocznie się 1 września i potrwa do 10 października.
Archibald zaprasza na wakacyjne półkolonie językowe dla dzieci w wieku 6-10 lat.
Szkoła Języków Obcych Atticus zaprasza na kursy hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży.
Będzie to 18. edycja imprezy adresowanej do uczniów szkół średnich z Warszawy i okolic. Co roku bierze w niej udział około 700 uczniów, wspieranych przez swoich trenerów lub nauczycieli wychowania fizycznego. Najbliższa edycja zawodów odbędzie się 7 marca 2020 (sobota) w hali widowiskowo-sportowej Arena Ursynów, przy ul. Witolda Pileckiego 122 w Warszawie.
Ośrodek Nauczania Języków Obcych Just Time organizuje w dniach 10-14.02.2020 Półkolonie Zimowe dla dzieci. Koszt 580zł, zniżka dla uczestników z poprzedniego roku oraz przy zapisie rodzeństwa zniżka 30zł na każde dziecko.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności