aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store

Edukacja

Terminy ferii:  ferie 2023, ferie 2024
Kiedy? 01.10.2022
O której? 11:00-18:00
Gdzie? Espot, Elektrownia Powiśle, ul. Zajęcza 2a, Warszawa
Do 9 września trwa promocja na kursy angielskiego dla młodzieży w Archibaldzie.
Szkoła Języków Obcych Atticus organizuje kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasistów z języka angielskiego i niemieckiego.
Archibald zaprasza młodzież do udziału w wakacyjnych kursach językowych.
Atticus organizuje kursy języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat oraz młodzieży w wieku 13-19 lat.
Ponad 300 tysięcy uchodźców z Ukrainy znalazło schronienie w Warszawie. Większość z nich nie zna języka polskiego, co znacznie utrudnia odnalezienie się w nowych warunkach.
Aby im ulżyć, Akademia Finansów i Biznesu Vistula organizuje darmowy kurs języka polskiego. Lekcje będą odbywać się zdalnie. 
Just Time organizuje w dniach 31.01.22 – 4.02.2022 zimowe półkolonie dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat.
Na stołecznym rynku pracy na zainteresowanych rozpoczęciem pracy czeka pełna gama ofert. Wśród nich można znaleźć także wiele propozycji dostępnych od zaraz. Gdzie można rozpocząć pracę od ręki? Na jakich stanowiskach jest ona dostępna? Gdzie szukać ofert w tej kategorii?
Jeszcze tylko dwa tygodnie mają uczniowie warszawskich szkół na złożenie wniosku o stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Trwa nabór do 16. edycji stypendiów, których operatorem jest warszawska instytucja kultury – Centrum Myśli Jana Pawła II. O finansowe wsparcie ze strony miasta oraz udział w specjalnie przygotowanym programie edukacyjnym warszawscy uczniowie mogą ubiegać się do 31 lipca. Rekrutacja dla studentów rozpocznie się 1 września i potrwa do 10 października.
Archibald zaprasza na wakacyjne półkolonie językowe dla dzieci w wieku 6-10 lat.
Szkoła Języków Obcych Atticus zaprasza na kursy hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży.
Będzie to 18. edycja imprezy adresowanej do uczniów szkół średnich z Warszawy i okolic. Co roku bierze w niej udział około 700 uczniów, wspieranych przez swoich trenerów lub nauczycieli wychowania fizycznego. Najbliższa edycja zawodów odbędzie się 7 marca 2020 (sobota) w hali widowiskowo-sportowej Arena Ursynów, przy ul. Witolda Pileckiego 122 w Warszawie.
Ośrodek Nauczania Języków Obcych Just Time organizuje w dniach 10-14.02.2020 Półkolonie Zimowe dla dzieci. Koszt 580zł, zniżka dla uczestników z poprzedniego roku oraz przy zapisie rodzeństwa zniżka 30zł na każde dziecko.
The Palms organizuje pobyt w Londynie w okresie ferii 2020 dla dzieci w wieku 13-18 lat.
Szkoła Języków Obcych TFLS organizuje kurs z angielskiego przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty.
Szkoła Języków Obcych Atticus zaprasza na kursy angielskiego przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty.
Archibald przygotował specjalną ofertę nauki angielskiego dla nastolatków. English for teenagers to propozycja dla uczniów klas 7-8 oraz uczniów szkół średnich.
Dni Otwarte odbędą się 31 sierpnia w godzinach 10:00-14:00 w The Palms Wilanów przy ul. Sarmackiej 22 oraz w godzinach 15:00-19:00 w The Palms Ursynów przy al. KEN 19.
Czy Twoje dziecko zna dużo słówek po angielsku, ale nie umie ich używać? Czy Twoje dziecko uczy się kilka lat angielskiego i nadal nie potrafi porozumiewać się po angielsku na wyjazdach zagranicznych? The Palms dobrze wie, co trzeba zrobić w takich sytuacjach! W szkole uczą tak, żeby dzieci mówiły!
Centrum Języków Obcych Archibald organizuje wakacyjne kursy angielskiego dla młodzieży. Do 5 lipca zniżka 50%.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności